Jagodzianka

Jagodzianka w snach jest symbolem gościnności, stanowi także wróżbę radosnej przyszłości pełnej spokoju oraz rodzinnego pojednania. Twoje podejście do wielu spraw zmieni się na lepsze po tym jak osoby bliskie Twemu sercu okażą Ci swoją łaskę bądź udzielą potrzebnego wsparcia. Sennik oznajmia, że jagodzianki świadczą często o tym, że droga śniącego zacznie się przeplatać z drogą osoby, której oddanie kibicuje na co dzień.

Znaczenie snu o jagodziance:

Widok jagodzianki przypomina osobie śniącej o tym, co ma jeszcze w życiu do zrobienia. Jak ważni powinni być dla niej przyjaciele i bliscy. Bowiem bez nich trudno jest w prosty sposób zbyt wiele osiągnąć.

Sen o pieczeniu jagodzianek dla kogoś to znak, że wyzwania, które podejmiesz w życiu zaowocują naprawą relacji z bliskimi, poprawią Twoje samopoczucie i sprawią, że wreszcie uwierzysz w siebie.

Jeśli śnisz, że ciasto jagodzianki jest zakalcem wówczas oznacza to, że poprosisz pod swój dach niegodziwą osobę, która nie pomoże Ci w potrzebie a w razie wystąpienia potencjalnego zagrożenia bądź sytuacji spornych nie opowie się po Twojej stronie. Zatem lepiej zwróć uwagę na to, z kim obcujesz na co dzień bo błoga relacja może przerodzić się w stan ucisku.

Sucha jagodzianka to w marzeniach sennych oznaka, że zostaniesz przez kogoś odrzucony. Jeśli nie przemyślisz dobrze swojej strategii może okazać się, że pozostaniesz sam na linii frontu.

Jagodzianka pełna jagód wróży we śnie, że pewna osoba z Twojego bliskiego grona towarzyskiego stworzy Ci warunki potrzebne do poznania nowych osób bądź zawarcia romantycznej relacji z nieznajomym.

Jagodzianka a sennik mistyczny:

Motyw jagodzianki w senniku mistycznym ma na ogół bardzo pozytywne znaczenie. Przypomina ona bowiem o takich aspektach jak poczucie bliskości, bezpieczeństwa oraz rodzinnych więziach.

Jagodzianki to słodkie bułki z jagodami, które mogą być wypiekane w domu bądź kupowane w sklepie. Jeśli śnisz, że jagodzianki wypiekasz w domu, wówczas możesz się spodziewać życzliwości od ludzi z Twojego najbliższego otoczenia. Jeśli jednak kupujesz jagodzianki w sklepie to Twój sen sugeruje, że w wielu kwestiach życiowych pójdziesz na łatwiznę.