Jacuzzi

  Kiedy widzisz we śnie jacuzzi oznacza to, że Twoje wewnętrzne emocje zaczną z czasem buzować i zmieniać się w koło, będą na przemian wznosić się w górę i opadać w dół. Sen o jacuzzi to znak, że doświadczysz w swoim życiu licznych przygód z wieloma niespodziankami. Sennik przypomina śniącemu, aby nie oddawać się życiowemu szaleństwu, które w niedługim czasie może stać się przyczyną wielu rozterek.

Znaczenie snu o jacuzzi:

  Kiedy widzisz jacuzzi, wówczas możesz spodziewać się, że Twoje dotychczasowe plany i pragnienia wywrócą się do góry nogami. Podejmowane wybory, które do tej pory wydawały Ci się być sensowne i właściwe, teraz okażą się nietrafione.
  Jacuzzi z hydromasażem jest symbolem regeneracyjnego i kojącego wpływu jaki zapewnia człowiekowi woda. Stanowi odzwierciedlenie mentalnych, kreatywnych a także nieprzewidywalnych wymiarów codziennego życia osoby, która o nim śni.
  Sen o relaksie w jacuzzi jest zapowiedzią, że dopadnie Cię zwątpienie, wszyscy będą od Ciebie czegoś chcieć, a Ty nie będziesz umiał sobie z tym poradzić.
  Jacuzzi na otwartej przestrzeni jest wyrazem dojrzałości psychicznej śniącego, jest także zapowiedzią zmiany stylu życia na bardziej zgodny z rytmem natury niż dotychczas.
  Picie wody z jacuzzi jest w marzeniach sennych zapowiedzią, że ludzie z Twojego otoczenia przyjdą do Ciebie z prośbą o poradę lub pomoc.
  Siedzenie z kimś w jacuzzi to według sennika znak, że spotkasz na swojej drodze miłego człowieka, z którym w najbliższej przyszłości spędzisz wiele czasu. Znajomość, którą zawrzesz będzie miała duże szanse na przetrwanie a przede wszystkim przyniesie obu stronom wiele wzajemnych korzyści.