Inflacja

Inflacja we śnie symbolizuje chciwość, piętrzące się problemy oraz manipulowanie czyimiś interesami. Sen może oznaczać że zajmujesz się głupstwami w czasie, w którym masz na głowie znacznie ważniejsze zmartwienia. Pewne problemy będą wymagały od Ciebie poświęcania czasu i pełnego skupienia. Sen o inflacji może także stanowić rzeczywiste odzwierciedlenie realnych problemów takich jak na przykład wzrost cen produktów i usług, spadek wynagrodzenia, brak awansu zawodowego itp.

Znaczenie snu o inflacji:

Życie w czasach wzmożonej inflacji oznacza w snach, że to, co było dla Ciebie ważne, straci swoją wartość. Twoje życie wypełni pustka, która powstrzyma Cię od dalszego działania.

Jeżeli we śnie spodziewasz się inflacji to znak, że przechodzisz kryzys, a jego zakończenie wymagać będzie od Ciebie wprowadzenia radykalnych zmian.

Wzrost inflacji w marzeniach sennych świadczy o Twoim strachu przed ubóstwem i problemami finansowymi. Możliwe, że ten stan wynika z tego, że do tej pory żyłeś ponad swoje możliwości i nie przygotowałeś sobie odpowiedniej poduszki finansowej.

Spadek inflacji oznacza, że oczekujesz na nastanie lepszych czasów. Możliwe, że spodziewasz się dodatkowych zysków lub jesteś w trakcie głębokiej zmiany swoich dotychczasowych nawyków.

Pojawienie się hiperinflacji oznacza, że jesteś zdany na porażkę, co byś nie zrobił i tak się przed tym nie obronisz. Dlatego zaakceptuj konsekwencje swoich czynów i zacznij wszystko od nowa.