Imbir

  Imbir pojawiający się w snach jest symbolem zdrowia, sił witalnych oraz wigoru i pozytywnej energii. Sennik ujawnia, że śniący o nim będzie cieszyć się dobrym zdrowiem a także czerpać radość z błogich chwil życia. Sen o imbirze wróży również doskonałą kondycję, poczucie humoru oraz cudowne samopoczucie.

Interpretacja snu o imbirze:

  Jeśli widzisz imbir to we śnie jest to znak, że poczujesz przypływ mocy oraz energii fizycznej, która dzięki pomocy bliskiej osoby pozwoli Ci rozwiązać wiele problemów i sprawi, że nie pojawią się kolejne. Twoja kondycja fizyczna znacznie się poprawi a zdrowie będzie Ci dopisywało jak nigdy dotąd.
  Jedzenie imbiru we śnie zwiastuje odzyskanie życiowej równowagi bądź przywrócenie sił witalnych po przebytej chorobie.
  Jeśli żujesz imbir, sennik wróży, że nie zabraknie Ci teraz wigoru i zapału do pracy, Twoje samopoczucie znacznie się poprawi a pozytywnej energii będziesz mieć pod dostatkiem.
  Zepsuty bądź wyschnięty imbir to zgodnie z doniesieniami z sennika zapowiedź, że ktoś dołoży Ci zmartwień, które w ogóle nie będą związane z Twoją osobą. Na Twoje szczęście bardzo szybko pozbędziesz się niepotrzebnych kłopotów i szybko powrócisz do swojego dawnego życia.
  Jeśli imbir szczypie Cię w gardło, wówczas pewna osoba bardzo Cię zdenerwuje i rozgrzeje do czerwoności. Pomoże Ci jedynie zmiana kursu dotychczasowego działania oraz więcej swobody i luzu w życiu.
  Dla chorych sen o imbirze zwiastuje ogólną poprawę stanu zdrowia. Zaczniesz wreszcie cieszyć się pełnią życia oraz zrobisz rzeczy, na które wcześniej nie miałeś odwagi. Dla zdrowych imbir zwiastuje udane przedsięwzięcia oraz zyskowne biznesy.
  Gdy śnisz, że imbir Ci nie pomaga, to we śnie znak, że wiadomość, którą otrzymasz od przyjaciela wytrąci Cię z równowagi, zaczną Ci doskwierać bóle głowy spowodowane stresem, uważaj także, aby się nie przeziębić.
  Herbata z imbirem stanowi ostrzeżenie przed chorobą. Nie będziesz teraz w najlepszej kondycji, lepiej zadbaj o siebie i się nie przemęczaj, bo może stać się to przyczyną przeziębienia.
  Sok imbirowy oznacza we śnie, że pomimo melancholijnej aury panującej wokół Ciebie nie zabraknie Ci optymizmu, złapiesz wiatr w żagle i zaczniesz działać na pełnych obrotach.