Hybryda

  Hybryda w marzeniach sennych w zależności od zastosowanego kontekstu interpretowana jest w nieco inny sposób. Zwykle w snach wieszczy poprawę sytuacji życiowej śniącego, dalekie podróże oraz zdobycie wartościowej wiedzy opartej na indywidualnych doświadczeniach. Sennik mówi, że hybryda zwykle stanowi przesłanie, aby odpowiednio wcześnie korzystać z szans jakie stawia przed nami życie.

Podstawowe znaczenie snu – HYBRYDA:

  Hybryda jako rodzaj upiększania paznokci czyli manicure hybrydowy zwiastuje we śnie rychłe wyjście za mąż bądź rodzicielstwo. Możesz liczyć się z tym, że w Twoim życiu uczuciowym nastąpi niezapowiedziany zwrot akcji w dobrą stronę.
  Gdy wykonujesz komuś hybrydę, wówczas sennik wieszczy, że znajdziesz przyjaciela, który zawsze wysłucha Cię w potrzebie oraz wspomoże radami i ciepłym sercem.

Hybryda pojawiająca się we śnie w kontekście samochodu

:
  Gdy śnisz, że prowadzisz bądź jedziesz hybrydą oznacza to, że w przyszłości odwiedzisz bardzo interesujące miejsca. Jednak nie wszystkie zagraniczne wycieczki, które zaplanujesz nie dojdą do skutku.
  Tankowanie hybrydy to według sennika znak, że kilka wydarzeń w Twoim życiu sprawi, że znacznie powiększysz swój majątek. Nie oglądaj się więc za siebie ani nie patrz na innych, lecz bierz sprawy w swoje ręce i czyń to, co do Ciebie należy.
  Kupno hybrydy wieszczy w snach, że Twoi zwierzchnicy docenią po czasie Twoje starania i niewykluczone, że znów zaproszą Cię do pracy.
  Hybryda jako mieszaniec zwierząt bądź roślin to w marzeniach sennych zapowiedź egzotycznych wypraw oraz ciekawych przyjaźni z obcokrajowcami. Więzi, które zawrzesz posłużą Ci do zdobycia cennego doświadczenia, które wykorzystasz w przyszłości.