Sennik Huk

  Huk we śnie jest oznaką wewnętrznego rozproszenia oraz wyrazem zachwianego stanu emocjonalnego śniącego. Przypomina o tym, że w życiu bardzo ważny jest spokój, harmonia a także stabilizacja. Sen wieszczy także, że nauczysz się z czasem powstrzymywać w sobie negatywne uczucia takie jak stłumioną złość i agresję jeśli tylko dasz im jakieś ujście.

Jeśli słyszysz huk we śnie.

  Jest to znak, że ważne sprawy potoczą się niezależnie od Twojego zdania i postawy. Nie będziesz mieć wpływu na swoje przyszłe losy, choć będziesz tego bardzo chciał. Zarządzenie swoim własnym czasem może okazać się niemożliwe. Jeśli jednak wykażesz się odrobiną elokwencji, szczęście znów zagości pod Twoim dachem.

Gdy inni słyszą huk a Ty nie.

  Taki sen oznacza, że ktoś z Twojego otoczenia narobi niepotrzebnego zamieszania z błahych powodów. Postaraj się nie brać w tym udziału bo możesz stracić przez całą tą sytuację więcej niż zyskać.

Głośny huk.

  To znak, że wreszcie dotrze do Ciebie z jakiego powodu Twoi bliscy zachowują się w pewien dziwny sposób. Już wkrótce staniesz na ich miejscu i zrozumiesz jakimi kierują się w życiu motywami. Niestety będziesz potrzebować dużego wstrząsu, aby zanim wszystko złożysz w całość.

Gdy słyszysz huk w czasie burzy.

  Będziesz całkowicie zaskoczony pewnymi wieściami, które wkrótce usłyszysz. Nowe obowiązki spadną na Ciebie jak grom z jasnego nieba. Nim się obejrzysz a wszystko w Twoim życiu będzie wyglądało inaczej niż zwykle.

Huk eksplozji w marzeniach sennych.

  Sen stanowi zapowiedź, że w Twoim życiu zagości kompletny chaos. Pewna osoba wywróci cały Twój dotychczasowy świat do góry nogami. Niestety powrót do starego życia nie będzie taki prosty jak Ci się wydaje. Upłynie sporo czasu zanim znów zaczniesz żyć normalnie.

Gdy panikujesz jak słyszysz jakiś huk.

  Sen wieszczy, że początkowe problemy przestaną być dla Ciebie przeszkodą w drodze do osiągnięcia zamierzonego celu. Wszystko ułoży się dla Ciebie dobrze pod warunkiem, że zaczniesz wyciągać właściwe wnioski ze zdobytej wiedzy i doświadczenia.

Podwójny się huk we śnie.

  Taki sen wieszczy, że pewna sprawa będzie powracać do Ciebie jak bumerang. Będziesz odbijać się od ściany do ściany zanim uda Ci się odnaleźć właściwe wyjście z sytuacji. Jeśli jednak ktoś zaoferuje Ci swoją pomoc, postaraj się z niej skorzystać a nie chować wciąż głowę w piasek.

Powtarzający się huk we śnie.

  Jeśli we śnie słyszysz powtarzający się huk, oznacza to, że Twoja życiowa historia powtórzy się. Będziesz miał możliwość ponownego podjęcia decyzji sprzed lat. Jednak i tym razem wybór nie będzie tak prosty jak myślisz.