Hot dog

Hot-dog widziany w snach jest oznaką pragnienia spełnienia wyższych potrzeb śniącego. Może również wieszczyć poprawę sytuacji materialnej oraz zapewnienie sobie lepszego bytu w przyszłości. Sen o hot-dogu może także oznaczać, że chcesz załatwić jakąś sprawę w szybki sposób nie zwracając uwagi na ważne szczegóły, które później mogą stać się dla Ciebie kluczowe. W negatywnym znaczeniu hot-dog we śnie jest oznaką zaniedbań i niepotrzebnych błędów.

Znaczenie podstawowe snu hot dog

Sen o jedzeniu hot doga to znak, że masz potężnych przyjaciół, którzy zapewnią Ci beztroskie życie w przyszłości.

Kupowanie hot doga w snach wieszczy, że nauczysz się właściwie gospodarować domowym budżetem. Staniesz się także bardzo zaradny finansowo w trudnych sytuacjach i być może z czasem nawet staniesz się bogaty.

Smaczny hot dog w marzeniach sennych zwiastuje, że spotkasz na swojej drodze ludzi, którzy Cię uszczęśliwią. Wspólnie spędzone chwile sprawią, że wreszcie zechce Ci się żyć jak nigdy dotąd.

Jeśli śnisz, że sam go przygotowujesz jest to oznaką, że w pewnej kwestii nie pójdziesz na łatwiznę, dzięki czemu otrzymasz finalnie od życia więcej niż oczekiwałeś na samym początku.

Jeśli ktoś inny kupuje Ci hot doga jest to znak, że ktoś będzie Ci współczuł. Choć nie jesteś osobą, która zwykłą narzekać na swój los, to jednak dzięki swojej ciężkiej pracy i włożonemu wysiłkowi, inni ludzie docenią Cię i pomogą, kiedy znajdziesz się w potrzebie.

Zepsuty bądź niesmaczny hot dog nie jest dobrym znakiem we śnie. Zwykle świadczy on o zaniedbaniach, które mogą dotyczyć pracy, życia osobistego bądź zdrowia. Według sennika nie jesteś fair wobec siebie i innych. Takie zachowanie w dłuższej perspektywie nie przyniesie Ci nic dobrego.

Kiedy śnisz, że hot dog upada Ci na podłogę, wówczas oznacza to, że spóźnisz się z pokazaniem ukończonego projektu przełożonemu. Twoje starania pójdą na marne, jeśli w porę nie zajmiesz się realizacją swojego planu.

Zobacz także:

  • Flaki
  • Ciupa
  • Sójka