Sennik Harem

Pojawienie się haremu we śnie oznacza, że łatwo ulegasz przyjemnościom. Marnujesz swoją energię oraz zapał na płytkie błahostki zamiast zrobić coś pożytecznego. Jest to również znak, że Twoje pragnienia są niewłaściwie skierowane.

Szczegółowe znaczenie snu o haremie:

Gdy we śnie widzisz harem to taki sen oznacza, że będziesz musiał ponieść konsekwencje swojej głupoty. Być może w ostatnim czasie postąpiłeś wyjątkowo nierozważnie i teraz to zauważysz. Sen może odnosić się do każdej rzeczy, od obgadywania swojego przełożonego, do dostania mandatu za wykroczenie drogowe.

Sen, w którym mężczyzna śni o byciu w haremie wskazuje na tłumienie energii seksualnej oraz na Twoje własne zahamowania. Być może musisz być bardziej otwartym na eksperymenty seksualne.

Jeżeli kobieta śni o byciu w haremie to oznacza to, że w życiu najważniejsze są dla niej przyjemności. Być może jest to spowodowane poczuciem wpadania w rutynę i brakiem emocji. Alternatywnie sen wskazuje, że pragnienie rozbicia czyjegoś małżeństwa.

Bycie uwięzionym w haremie oznacza, że szukasz akceptacji własnej seksualności. Być może to dobry czas by zadać sobie pytanie, czego tak naprawdę pragniesz i zacząć do tego dążyć. Pogrążając się w frustracji sprawiasz tylko, że stajesz się coraz bardziej nieszczęśliwy.

Wydostanie się z haremu to bardzo pozytywny znak we śnie świadczący o przedkładaniu własnych pragnień i potrzeb na szerzeniu dobra. Zapewne jest to spowodowane tym, że zdałeś sobie sprawę, że szczęście Twojej rodziny i spokój w domu jest ważniejszy niż twoje zachcianki i hobby.

Gdy we śnie zakładasz harem to jest to oznaka, że tracisz swój czas i energię na błahe sprawy. musisz przemyśleć w jakim kierunku chcesz podążać w życiu i jakie cele pragniesz osiągnąć. Alternatywnie sen oznacza, że masz ogromne ambicje i nie cofniesz się przed niczym, aby je zrealizować.

Podpalenie haremu symbolizuje zazdrość. Jesteś osobą zaborczą, która nie toleruje, żadnych osób przeciwnej płci w pobliżu swojego partnera. Może to wynikać z braku pewności siebie, być może warto nad tym popracować zamiast za wszelką cenę kontrolować swojego partnera.

Zobacz także:

  • Zapomnieć
  • Apetyt
  • Front