Haracz

  Haracz w snach w znaczeniu ogólnym stanowi pozytywną wróżbę. Jeśli jednak w Twoim śnie płacisz komuś haracz, to według opisu z sennika poniesiesz w swoim życiu wiele strat bądź zostaniesz oszukany przez sprytniejszych od Ciebie ludzi. W tym bowiem znaczeniu sen o haraczu jest zwiastunem wyzysku i wykorzystania słabszych. W pozytywnym znaczeniu haracz wróży otrzeźwienie z letargu i ujrzenie rzeczy takimi, jakie na prawdę są.

Szczegółowe znaczenie snu o HARACZU

  Jeśli żądasz od kogoś haraczu to znak, że jeśli pragniesz iść przez życie bez strachu z podniesionym czołem, musisz pomyśleć o zerwaniu niewidzialnych barier, które sam przed sobą postawiłeś.
  Kiedy ktoś inny żąda od Ciebie haraczu, wówczas może to oznaczać, że pokonasz swoje słabości, które do tej pory nie pozwalały Ci poruszać się w życiu do przodu. W negatywnym znaczeniu haracz wieszczy przegranie procesu sądowego.
  Jeśli w swoim śnie płacisz komuś haracz jest to zapowiedź, że otrzymasz po kimś spadek bądź też po wielu wysiłkach ostatecznie przegrasz walkę ważne trofeum.
  Gdy nie chcesz zapłacić komuś haraczu oznacza to, że poróżnisz się z człowiekiem ze swojego najbliższego otoczenia. Ostatecznie nie dasz się wciągnąć w drobne gierki i postawisz na swoim.
  Wysoki haracz może świadczyć o problemach natury finansowej, prawdopodobnie Twoje wydatki przewyższają zarobki i boisz się o swoją przyszłość. Nic się nie martw bowiem czas sprawi, że wszystko po pewnym czasie znów powróci do normy.