Hamak

  Hamak w marzeniach sennych jest symbolem wolności, swobody i wypoczynku. Sennik wróży spełnienie życiowych pragnień jeśli tylko śniącemu uda się zrobić sobie chwilę przerwy. Sen, w którym pojawia się hamak może również oznaczać, że wciąż żyjesz w biegu, przez co brakuje Ci w życiu chwili na wytchnienie. Być może dlatego coraz częściej powracasz myślami do czasów, kiedy mogłeś pozwolić sobie na liczne chwile błogiego relaksu.

HAMAK – sennik:

  Jeśli śnisz, że widzisz hamak wówczas jest to znak, że ktoś zaproponuje Ci wspólne spędzenie wolnego czasu. Jeśli odrzucisz tą ofertę, możesz tego później bardzo żałować.
  Jeśli śpisz w hamaku, w tym wypadku sennik tłumaczy, że po raz pierwszy w życiu poczujesz się przy kimś swobodnie i bezpiecznie.
  Zepsuty, brudny lub podarty hamak stanowi dla Ciebie przesłanie, abyś trochę zwolnił tempo, gdyż możesz nieco odpłynąć ze swoimi marzeniami, przez co utracisz w życiu szansę na bezproblemowe ubicie dużego interesu.
  Hamak zawieszony pomiędzy drzewami wieszczy w snach okres przerwy w intensywnych przeprawach życiowych. Będziesz mieć teraz sporo czasu na to, aby przemyśleć swoje działania a także podjęte dotąd decyzje.
  Jeśli z niego spadasz to według sennika wróży to utracone szanse, zerwane więzi a nawet problemy zdrowotne. Dla zakochanych taki sen jest zapowiedzią uczuciowego kryzysu bądź emocjonalnego rozchwiania.
  Kupowanie hamaku w marzeniach sennych wróży, że dopadnie Cię znużenie codziennymi obowiązkami a także wiele stresujących sytuacji. Nie daj się jednak zwariować, lepiej po prostu przeczekaj ten szalony okres.
  Jeśli leżysz z kimś w hamaku, sennik wieszczy, że znajdziesz lojalnego przyjaciela, którego wsparcie będzie dla Ciebie pomocą w trudnej sytuacji oraz przyniesie Ci wiele korzyści.