Haker

    Jeśli widzisz hakera w swoim śnie jest to znak, że własność, na którą od dawna liczyłeś przemknie Ci koło nosa. Dopiero po fakcie okaże się, że ktoś, kto zarzekał się, że podaruje Ci coś bardzo wartościowego, oszukał Cię. Sen niesie ze sobą przesłanie, aby nie oglądać się na innych, lecz wierzyć we własne siły oraz w pełni wykorzystywać swoje możliwości.

Szczegółowe znaczenie snu o HAKERZE

    Jeśli haker wkrada się do Twojego komputera, wówczas sennik wieszczy, że ktoś przywłaszczy sobie dzieło, które tworzyłeś z tak wielką pasją przez długi czas. Uważaj, bo Twój żal i poczucie winy zaczną w końcu udzielać się także innym.
    Kiedy to Ty jesteś hakerem oznacza to, że dokonasz odkrycia przez co ogarnie Cię chęć upublicznienia ważnych informacji dotyczących Twoich współpracowników.
    Zatrudnienie hakera zwiastuje w snach, że przez swoje niedopatrzenie zostaniesz przyłapany na haniebnym zachowaniu. Jeśli nie będziesz się pilnować, ktoś w końcu złapie Cię na gorącym uczynku i rozpowie co trzeba wszystkim wokół.
    Szkolenie hakera jest w marzeniach sennych zjawiskiem świadczącym o tym, że posiadasz umiejętności, które są przez innych niezwykle pożądane. Jesteś osobą bardzo wnikliwą przez co nie da się przed Tobą niczego ukryć.