Grzęda

  Sen o grzędzie jest oznaką chęci stabilizacji, założenia rodziny bądź osadzenia się w określonym miejscu na stałe z bliskimi. Sennik tłumaczy, że grzęda jest synonimem domowego gniazda, bezpiecznej przystani, do której zawsze miło i przyjemnie się powraca. W innym znaczeniu grzęda w marzeniach sennych oznacza, że zasiedzisz się w miejscu, z którego trudno będzie Ci się później uwolnić. Nieustanna stagnacja z czasem zacznie Ci bardzo doskwierać. Przekonasz się także, że nie warto wszystkiego stawiać na jedną kartę.

Podstawowe znaczenie snu o GRZĘDZIE:

  Kiedy widzisz grzędę w marzeniach sennych, wówczas jest to oznaką chęci do podjęcia próby scalenia tego, co w przeszłości zostało zniszczone bądź powrotu do czegoś, co do tej pory wzbudzało w sercu pozytywne uczucia i emocje.
  Jeśli siedzisz na grzędzie, wówczas taki sen oznacza, że szybko przekonasz się na własnej skórze, że wszystkie drogi zaczną prowadzać Cię do miejsca, które kojarzy Ci się ze spokojem i błogością. Sennik oznajmia, że sen o grzędzie może być wyrazem obaw związanych z zerwanie rodzinnych więzi bądź tęsknotą za czasami dzieciństwa, kiedy istnienie grzędy było dla wszystkich rzeczą niepodważalną i oczywistą.
  Zwierzęta siedzące na grzędzie we śnie zwiastują niczym niezachwiany czas wypoczynku w zaciszu domowego ogniska. Są oznaką zjednoczenia, integracji oraz umocnienia więzi rodzinnych.
  Zniszczona grzęda niesie w snach ze sobą przesłanie, aby pogodzić się z bliskimi, których nie darzysz szczególną sympatią. Sennik przestrzega, że najlepiej będzie, abyście w przyszłości najlepiej nie wchodzili sobie w drogę.
  Jeśli budujesz grzędę w swoim śnie jest to zapowiedź założenia rodziny bądź nawiązania długotrwałych relacji z bardzo wartościowymi ludźmi.
  Nowa grzęda jest w snach zwiastunem nadchodzących zmian najczęściej związanych ze zmianą miejsca zamieszkania bądź grona towarzyskiego, w którym się obracasz.

Zobacz także:

 • Ślad
 • Przemoc
 • Śliniak