Sennik Gramofon

Sen o gramofonie stanowi ostrzeżenie, że Twoje życie miłosne czeka gorsza przyszłość. Piękny związek i prawidłowo funkcjonujące życie zniszczą najprawdopodobniej niefortunne porady, wtrącanie się i plotki członków rodziny. Sprawy zajdą za daleko i w pewnym momencie nie będzie już odwrotu. Dlatego sennik podaje, że najrozsądniejszą decyzją będzie dla Ciebie słuchanie własnego rozumu, wygaszanie rosnącego napięcia oraz szukanie prostych rozwiązań.

Szczegółowa symbolika snu o Gramofonie

Sny, w których pojawia się gramofon są z reguły bardzo przyjemne i pozostawiają miłe wspomnienia.

Słuchanie gramofonu

Sen o słuchaniu gramofonu świadczy o tym, że ktoś obgaduje Cię za plecami. Postaraj się powstrzymać tą osobę przed rozsiewaniem fałszywych informacji, aby chronić się przed kłamstwami. Kiedy śnisz, że słuchasz przemówienia z gramofonu, oznacza to, że żyjesz przeszłością, do której nieustannie powracasz. Wszystko to przeszkadza Ci w planowaniu i budowaniu swojej przeszłości. Według sennika słuchanie gramofonu wskazuje, abyś nie bronił się przed miłością i kochał bez stawiania warunków.

Otrzymanie gramofonu w prezencie

Kiedy śnisz, że otrzymujesz od kogoś gramofon w prezencie, wówczas taki sen powinien być dla Ciebie ostrzeżeniem. Uważaj, aby za wszelką cenę nie wierzyć innym ludziom, gdyż możesz się na nich zawieść.

Kupno gramofonu

Sen o kupnie gramofonu oznacza, że poczynisz inwestycje, które szybko się zwrócą. Najważniejsze, że wszystko co zrobisz, będzie Ci sprawiało ogromną satysfakcję i radość. Im więcej zainwestujesz, tym więcej otrzymasz w zamian.

Zepsuty gramofon

Kiedy śnisz o zepsutym gramofonie, jest to znak, że w Twoim życiu nastąpią liczne zmiany. Będziesz musiał podjąć wiele ważnych decyzji, które będą rzutować na Twojej przyszłości.

Znalezienie gramofonu

Sen, w którym znajdujesz gramofon zwiastuje dobre wieści, jakieś szczęśliwe wydarzenie w Twoim najbliższym otoczeniu.

Sen, w którym słyszysz w gramofonie głos żywej osoby wróży, że nowe propozycje okażą się dla Ciebie ciekawe. Nie bój się zatem podjąć w życiu odrobiny ryzyka.

Kiedy śnisz, że usłyszysz w gramofonie własny głos, oznacza to, że pragniesz społecznego uznania.

Gdy słyszysz w gramofonie głos zmarłego, jest to znak, że stoisz na granicy. Musisz wreszcie podjąć poważne decyzje w Twoim życiu.

Sprzedaż gramofonu w snach świadczy o tym, że trudno będzie Ci zrezygnować z rzeczy, które kochasz. Pamiętaj, że niekiedy człowiek w życiu nie ma wyboru, czasami trzeba po prostu podjąć decyzję bez zbędnych emocji.

Jakie znaczenie w senniku mistycznym ma sen o gramofonie?

Sen o gramofonie oznacza, że masz dość słuchania innych ludzi. Najprawdopodobniej ktoś z Twoich bliskich nieustannie próbuje kontrolować Twoim życiem, co bardzo Cię irytuje. Jeśli nie zmienisz obecnej sytuacji, w końcu stracisz możliwość podejmowania samodzielnie decyzji związanych z Twoim życiem. Wtedy jasno określisz swoje życiowe cele i zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, aby je osiągnąć. Uczynisz liczne postępy jedynie dzięki silnej motywacji oraz wierze we własne siły.

Zobacz także:

  • Furia
  • Sofa
  • Agresja