Sennik Gospodarstwo

  Sen, w którym pojawia się farma symbolizuje pragnienie prostoty, stabilizacji oraz samowystarczalności. Przypomina także, aby zaakceptować swoje wady lub w porę zacząć nad nimi zapanować. Alternatywnie senniki interpretują sen o farmie jako pragnienie wytchnienia i odpoczynku po zakończonej pracy.

Szczegółowa interpretacja snu o gospodarstwie:

  Sen, w którym widzisz farmę to znak, że powinieneś należycie wykorzystać swój potencjał, ponieważ jest to najlepszy okres w Twoim życiu stworzony do rozwoju osobistego.
  Sen o pracy na gospodarstwie sugeruje, że wymigujesz się od ciężkiej pracy, którą będą musieli za Ciebie wykonać inni.
  Jeżeli widzisz jakieś osoby na gospodarstwie, lecz nie jesteś w stanie ich zidentyfikować, to taki sen oznacza, że pewni ludzie Cię obserwują, być może jesteś nawet dla nich wzorem do naśladowania.
  Znajomi pomagający Ci w pracy na gospodarstwie to znak, że Twoi bliscy w trosce o Twoje dobro zaczną wtrącać się w Twoje życie osobiste.
  Jeżeli mieszkasz na gospodarstwie to taki sen wieszczy, że zaczniesz myśleć perspektywicznie koncentrując się na maksymalizacji osiąganych wyników.
  Gdy widzisz siebie pracującego na nieznanej farmie oznacza to nowe początki i nowe możliwości na przyszłość.
  Jeżeli widzisz konia na gospodarstwie to sennik zdradza, że musisz odwołać się do swoich wartości i przeszłości, aby uporać się z bieżącymi problemami.
  Sen, w którym masz problemy z uprawami na gospodarstwie zapowiada trudny okres w Twoim życiu bądź sugeruje, że powinieneś ciężej pracować, aby osiągnąć więcej.
  Gospodarstwo ekologiczne we śnie odzwierciedla potrzebę zmiany obecnego trybu życia, być może powinieneś rozważyć nową dietę lub zainteresować się większą aktywnością fizyczną.

Zobacz także:

 • Nocnik
 • Wyrzuty
 • Kraty