Sennik Górnik

Sen o górniku jest oznaką pokątnie skrywanych uczuć. Według najstarszych doniesień z sennika górnik pojawiający się we śnie jest symbolem strachu. Jest to z reguły pozytywny sen, który zwiastuje obfitość i życiową radość. W negatywnym znaczeniu górnik w marzeniach sennych jest oznaką życia, które z czasem stanie się dla Ciebie coraz trudniejsze. Górnik jako symbol senny stanowi także ostrzeżenie przed potencjalnymi ukrytymi niebezpieczeństwami w życiu śniącego.

Znaczenie snu o górniku:

Widok górnika we śnie stanowi zapowiedź, że Twoje osiągnięcia wkrótce zostaną docenione przez innych, a Ty zostaniesz odpowiednio nagrodzony.

Jeśli śnisz, że górnik wydobywa węgiel jest to dobry znak, który oznacza, że w końcu zostaniesz bogaty. Pracujący górnik jest zgodnie z sennikiem zwiastunem zysków finansowych oraz harmonii w miejscu pracy, może być również zapowiedzią przyjemnej wizyty.

Zwiedzanie kopalni w snach oznacza, że staniesz w życiu przed trudnym wyborem, którego będziesz musiał szybko dokonać. Brak czasu na zastanowienie się może jednak sprawić, że podejmiesz złą decyzję.

Górnik schodzący do kopalni wieszczy, że doświadczysz w życiu na jawie zwątpienia bądź niebezpiecznego upadku. Uważaj także, aby nie uwikłać się w niepotrzebne starcie.

Górnik wychodzący z kopalni jest symbolem pochlebnych nadziei, niekiedy także wróży liczne złośliwości. W znaczeniu przeciwstawnym bywa również zwiastunem sukcesów oraz nowych odkryć w życiu.

Jeśli śnisz, że jesteś górnikiem jest to znak, że wszystkie zawiłe dotąd sprawy wkrótce się unormują i przyniosą Ci długo oczekiwane ukojenie.

Rozmowa z górnikiem w marzeniach sennych oznacza, że jesteś coraz bliżej od rozwiązania pewnej trudnej, lecz bardzo ważnej sprawy.

Jeden górnik w snach oznacza, że staniesz przed wyzwaniem, które może przerosnąć Twoje obecne możliwości.

Jeśli widzisz wielu górników w marzeniach sennych wówczas jest to zwiastunem natłoku pracy i dodatkowych obowiązków.