Sennik Golf

  Sen o golfie symbolizuje przyjemne doświadczenia w życiu, wskazuje także na potrzebę relaksu, lepszego samopoczucia oraz mniejszej ilości stresu, reprezentuje również ukryte pragnienia. Alternatywnie, sen może sugerować, iż niepotrzebnie marnujesz czas na mało istotne sprawy ignorując prawdziwe życiowe problemy. Prawdopodobnie poszukujesz rzeczy, które sprawią, że poczujesz się nieco bardziej bezpieczny i szczęśliwy. Golf we śnie pojawia się również wtedy, kiedy staramy się uciec od codziennej rzeczywistości.
  Klub golfowy we śnie to znak, że powinieneś polepszyć kontakty z ludźmi ze swych kręgów towarzyskich.
  Gra w golfa oznacza, że osiągnięcie Twoich celów będzie możliwe jedynie wtedy, kiedy zaczniesz bardziej wierzyć w siebie.
  Wygrana w golfa we śnie to znak, że ktoś zaprosi Cię na uroczystość bądź wydarzenie, które bardzo Ci się spodoba.
  Kiedy śnisz, że przegrywasz w golfa oznacza to, że czujesz się uwięziony w toksycznym związku bądź utknąłeś w obecnej pracy, jednak wkrótce wszystko skończy się dla ciebie dobrze. Choć coś wciąż cię powstrzymuje, w końcu znajdziesz w sobie siłę, aby położyć temu kres, dzięki czemu staniesz się szczęśliwym człowiekiem.
  Powtarzający się sen o golfie pokazuje, iż masz obsesję na punkcie planu, który chcesz szybko zrealizować. Aby to zrobić, zdecydowanie musisz poświęcić więcej czasu na przeanalizowanie wszystkiego od początku do końca.
  Piłki golfowe symbolizują osobistą pogoń za osiągnięciem istotnych celów w życiu bądź za sukcesem. Być może właśnie koncentrujesz się na osiągnięciu czegoś, co jest dla Ciebie bardzo ważne.
  Jeśli we śnie nie możesz uderzyć piłki, oznacza to, że nie widzisz celu w swoim życiu; być może pewne wydarzenia sprawiają, że przestajesz pokładać nadzieję w swoich dotychczasowych planach.
  Gdy nie możesz wykonać ruchu kijem golfowym – to znak, że chcesz zrealizować określony cel lub pomyślnie zakończyć określone zadanie, dla uzyskania pomyślnego rezultatu musisz jednak lepiej się przygotować i zainwestować czas i wysiłek w planowanie swoich ruchów.
  Jazda wózkiem golfowym we śnie demaskuje twoje lenistwo; być może brakuje Ci ambicji bądź motywacji do realizacji swoich wzniosłych celów i pragnień.
  Uderzenie kogoś kijem golfowym w snach świadczy o tym, że ktoś tobą manipuluje bądź próbuje wyłudzić od Ciebie pieniądze.
  Gdy śnisz o grze w golfa z kimś z rodziny oznacza to, że pracujesz nad poprawą relacji z osobą, o której śnisz.
  Samotna gra w golfa we śnie świadczy o tym, iż wszyscy myślą o tobie jako o ciężko pracującej osobie lecz bez życia towarzyskiego.

Zobacz także:

 • Osełka
 • Gruz
 • Ubiór