Gołębnik

Gołębnik we śnie stanowi zapowiedź wielkich planów, do których realizacji będziesz musiał solidnie się przygotować. Według sennika sen o gołębniku jest także zapowiedzią dużych wydatków, które będą się zwiększać podobnie jak ilość pracy wykonywanej przez Ciebie na co dzień. Niestety taka sytuacji przysporzy Ci wiele stresu, który nie będzie obojętny dla Twojego zdrowia. W negatywnym znaczeniu gołębnik pojawiający się w snach oznacza, że realizacja Twoich celów w najbliższym czasie pozostanie w zawieszeniu.

Jakie znaczenie ma sen o gołębniku?

Znaczenie snu należy interpretować w zależności od miejsca oraz szczegółów, które miały miejsce w trakcie marzeń sennych. Każdy najdrobniejszy element snu tworzy jego całość i może być kluczowy dla jego objaśnienia.

Gołębnik pełen gołębi

Jeśli śnisz o wypełnionym gołębiami gołębniku zwiastuje to radość w najbliższym otoczeniu. Najprawdopodobniej weźmiesz udział w ważnej uroczystości, na której spotkasz swoich bliskich.

Pusty gołębnik

Sen o pustym gołębniku jest symbolem samotności. Być może zaczynasz rozumieć, że wszelkie zerwane kontakty z bliskimi sprawiają Ci ból. Najprawdopodobniej żałujesz niektórych decyzji, które rozdzieliły Cię z osobami, które były bliskie Twemu sercu.

Budowanie gołębnika

Kiedy śnisz, że budujesz gołębnik, wówczas jest to znak, że będziesz mieć wobec kogoś bardzo poważne zamiary. Najprawdopodobniej pragniesz rozpocząć nowe życie, założyć rodzinę bądź nową firmę. Uświadomisz sobie, że do tej pory Twoim celem było jedynie zadowolenie samego siebie, nie bacząc przy tym na uczucia innych ludzi. Jeśli widzisz jak inni budują gołębnik Twój sen zwiastuje na zbliżającą się kłótnię.

Wchodzenie do gołębnika

Sen o wchodzeniu do gołębnika wróży pokaźne zyski. Zostaniesz wynagrodzony za swoje wysiłki, które w końcu przyniosą Ci obfite owoce.

Zostać uwięzionym w gołębniku

Jeśli śnisz, że zostajesz uwięziony w gołębniku, wówczas jest to znak, że niepotrzebnie zaczniesz się wtrącać w życie innych ludzi. Według sennika taki sen jest również przestrogą, aby nie kpić z cudzej nędzy, gdyż nie wiadomo co jeszcze zgotuje Ci los.

Zniszczony gołębnik

Sen o zniszczonym lub brudnym gołębniku wieszczy, że nie będziesz w stanie powstrzymać niesprawiedliwości. Bez względu na to co zrobisz, inni podejmą pewne decyzje, na które nie będziesz mieć wpływu.

Płonący gołębnik

Sen o płonącym gołębniku wróży, że pozbędziesz się ze swojego życia kogoś, kto wiele dla Ciebie znaczył. To całkowicie zmieni Twoje perspektywy i da Ci nowe spojrzenie na świat.

Sen o czyszczeniu gołębnika

Kiedy śnisz o sprzątaniu gołębnika wróży pokonanie problemów finansowych a także zawarcie nowych transakcji i długoterminowych umów. Pamiętaj, aby nie zamykać za sobą wielu drzwi, bo palenie mostów może przekreślić Twoje szanse i perspektywy na przyszłość.

Jakie znaczenie snu o gołębniku możemy odnaleźć w senniku mistycznym?

Gołębnik według sennika jest symbolem nowych perspektyw oraz poprawy sytuacji finansowej. Podejmiesz się realizacji wielkich rzeczy, które niejednokrotnie Cię przerosną. Jednak jak na kogoś, kto będzie to robił to po raz pierwszy, poradzisz sobie naprawdę nieźle.