Sennik Głosować

Najczęściej sen o głosowanie odzwierciedla ważną decyzję, którą musimy podjąć w naszym życiu na jawie. Być może twoja sytuacja zawodowa nie jest pewna, firma w której pracujesz przechodzi restrukturyzacje i czujesz, że możesz zostać zwolniony.

Głosowanie we śnie to również poszukiwanie wsparcia i akceptacji. Wyrażasz chęć przynależności do większej społeczności, sen może oznaczać także, że chcesz by Twój głos był słyszany.

Szczegółówa interpretacja snu o głosowaniu:

Głosowanie na kogoś oznacza, że próbujesz zrzucić na kogoś odpowiedzialność za własne decyzje. To znak, że nie jesteś pewien decyzji, którą musisz podjąć i pragniesz by ktoś zrobił to za Ciebie. Sen może również odzwierciedlać Twój strach przed niepowodzeniem lub rozczarowaniem.

Głosowanie na siebie to znak, że przeceniasz własne możliwości. Być może zbyt dużo bierzesz na swoje barki lub podjąłeś się przedsięwzięcia, którego nie jesteś w stanie zrealizować w wyznaczonym terminie. Takie nieodpowiedzialne działanie może Ci przynieść więcej szkody niż pożytku.

Jeżeli we śnie to ktoś głosuje na Ciebie to sen oznacza, że odmówisz współpracy z kimś, kogoś postawa i działania są sprzeczne z Twoimi. Udowodnisz sobie, że Twóje własne przekonania są dla Ciebie waźniejsze niż krótkoterminowe korzyści.

Wygranie głosowania odzwierciedla Twoje aspiracje zawodowe. Pragniesz władzy oraz posiadania wysokiego statusu społecznego. Jest to również znak, że w krótkim terminie uda Ci się uzyskać wystarczającą ilość zasobów, aby zrealizować niektóre z Twoich planów.

Przegranie głosowania zapowiadą popełnienie licznych błędów zawodowych, które mogą Cię nawet wpędzić w depresje. Początkowo owe błędy będą wydawały się nieistotne, jednak wraz z ich nawarstwianiem zobaczysz, że Twoja kariera zawodowa nie zmierza w kierunku, który sobie pierwotnie założyłeś.

Spóźnienie się na głosowanie oznacza, że przejdzie Ci koło nosa dobra okazja. Może być to związane z odmową podjęcią nowego zlecenia, które otworzyłoby przed Tobą szereg nowych możliwości. Dopiero po pewnym czasie zdasz sobie sprawę z błędu, który popełniłeś, jednak będzie już za późno, aby cokolwiek odwrócić.

Zostanie wyrzuconym z głosowania oznacza, że twoja reputacja dość mocno ucierpi. Może być to spowodowane złośliwymi plotkami Twoich przeciwników, lub sam na siebie to ściągniesz, poprzez lekkomyślne działania, którego się dopuścisz.