Gaśnica

Gaśnica widziana w snach symbolizuje ludzkie emocje, które w niektórych sytuacjach należy jak najszybciej ugasić. Ma zwykle pozytywne znaczenie, choć może wywoływać strach lub niepokój. Sen o gaśnicy zwiastuje liczne możliwości, które mogą doprowadzić Cię nieoczekiwanie do sięgnięcia wyżyn społecznych.

Znaczenie snu gaśnica

Powracając do znanej symboliki sennej sięgającej okresu starożytności, nie można zaprzeczyć, że ogień jest symbolem żaru, który rozpala ludzkie serca. Ma także duży wpływ na ludzkie emocje, uczucia i doznania. Zatem gaśnica w snach stanowi wezwanie do ugaszenia emocji, uczuć bądź doznań, które wymknęły się spod kontroli.

Szczegółowa interpretacja snu o gaśnicy

Widok gaśnicy w snach oznacza, że należy jak najszybciej usunąć ze swojego życia problemy, które mogą mieć bardzo negatywne następstwa.

Wybuchająca gaśnica w snach wróży, że pozwolisz niewłaściwej osobie, aby poznała Twoje największe słabości i obróciła je przeciwko Tobie. Przystąpienie do walki powinno jedynie Cię wzmocnić i sprawić, że wreszcie urośniesz w siłę i staniesz się mocniejszy.

Kiedy używasz gaśnicy według sennika jest to oznaką, że pragniesz ugasić toczący się w Twoim otoczeniu konflikt. Niestety niewiele uczynisz sam, jeśli inni nie będą po Twojej stronie. Nikogo nie zmusisz do wypracowania wspólnego kompromisu, jednak drobnymi krokami na pewno uczynisz sukces.

Gaśnica sennik mistyczny

Gaśnica w marzeniach sennych jest wyrazem wewnętrznych emocji. Widok gaśnicy może wzbudzić w osobie śniącej najgłębsze uczucia i wspomnienia sięgające dalekiej przeszłości.