Garnizon

  Garnizon pojawiający się w snach w zależności od kontekstu snu ma w senniku różną symbolikę. W znaczeniu ogólnym sen wróży sukcesy w relacjach zawodowych bądź stałą lub czasową zmianę pełnionych funkcji. Garnizon kojarzony jest we śnie z takimi atrybutami jak kontrola i obrona, może stanowić także ostrzeżenie przed surowymi rodzicami bądź szefostwem.

Znaczenie snu o GARNIZONIE:

  Sen, w którym widzisz garnizon wieszczy przeprowadzkę bądź zmianę obecnego położenia w realnym życiu. Zwykle wróży także rozgłos i uznanie za szczytne zasługi.
  Garnizon karny oznacza w marzeniach sennych, że stracisz możliwość kontrolowania kogoś, kto do tej pory był Ci poddany i wierny.
  Jeśli nie dopilnujesz na czas, aby osoba bliska Twemu sercu poczuła się w pełni doceniona, przyczyni się ona do zmiany Twojej reputacji na gorszą.
  Jeśli przebywasz w garnizonie, sennik wieszczy, że stoczysz osobistą walkę, w której uda Ci się obronić swój honor. Sukces osiągniesz jedynie wtedy, kiedy będziesz niezłomnie bronić swoich racji.
  Dowódca garnizonu występujący we śnie jest oznaką, iż zostaniesz doceniony za Twe profesjonalne podejście do pracy oraz prowadzonych projektów.
  Mapa garnizonów pojawiająca się w snach zwiastuje, że zrealizujesz swoje długo planowane cele.