Sennik Garnitur

Garnitur odzwierciedla wiedzę i zaangażowanie w sprawy społeczne. Bywa świadectwem doskonałej organizacji i jasno sprecyzowanych priorytetów w życiu. Symbol ten ma również znaczenie w nawiązywaniu silnych więzi z własnym otoczeniem. Ponadto, jako, że dobrze ubraną osobę kojarzymy z takimi przymiotami jak imponująca czy odnosząca sukces, to garnitury w snach oznaczają, że pragniesz komuś zaimponować.

Szczegółowa symbolika snu o Garniturze

Widok mężczyzny w garniturze oznacza, że w twoim życiu pojawi się ktoś, kto sprawi, że zapomnisz o porażkach z przeszłości i sprawi, że skupisz się na dążeniu do celu. Kontakt z tą osobą będzie dla Ciebie główną siłą napędową, a podjęte wysiłki sprawią, że poczujesz, że jeszcze nigdy nie byłeś tak blisko spełniania swoich marzeń.

Sen o innych osobach mających na sobie garnitury

Taki sen oznacza, że ktoś z twojego bliskiego otoczenia, może jeden z członków twojej rodziny lub przyjaciół odniesie niebywały sukces. Z tego powodu ta osoba zorganizuje przyjęcie, na którym będziesz chciała się pochwalić swoimi osiągnięciami.

Sen o mężczyźnie w czarnym garniturze

Taki sen oznacza, że pragniesz komuś zaimponować. Być może poszukujesz mentora, którego przez lata podziwiałeś, a teraz pragniesz, aby wziął Cię pod swoje skrzydła. Alternatywnie mężczyzna w czarnym garniturze pragnie, abyś zwrócił uwagę, co jest dla Ciebie tak naprawdę ważne.

Tłum ludzi w czarnych garniturach

Sen o ludziach w czarnych garniturach należy potraktować, jako ostrzeżenie przed osobą, która pragnie zniszczyć twoją reputację. Prawdopodobnie podpadłeś komuś do tego stopnia, że ta osoba nie cofnie się przed niczym, byle tylko Ci zaszkodzić. W takiej sytuacji lepiej unikać konfrontacji i schować dumę do kieszeni. Jeśli Ci się to uda, straty będą zdecydowanie mniejsze.

Noszenie garnituru we śnie

Jeżeli we śnie nosisz garnitur, to oznacza to, że pragniesz uznania za swoje dokonania i posiadane umiejętności. Nie chcesz jednak wykorzystać całej swojej siły i potencjału by być zauważonym.

Sen o kupieniu garnituru

Taki sen odzwierciedla twoje wysokie oczekiwania oraz ambicje. Jesteś osobą, która dobrze wie, czego pragnie i krok po kroku sukcesywnie do tego dąży. Wielu ludzi mogą się nie podobać twoje metody, jednak doskonale sobie zdajesz sprawę, że jeśli sam o siebie nie zadbasz, to nikt inny tego nie zrobi.

Sen o zmianie garnituru

Gdy zmieniasz jeden garnitur na drugi, to taki sen oznacza, że łatwo ulegasz presji otoczenia. Ktoś wymusi na tobie, abyś zrobił coś, na co nie masz ochoty lub nie podlega twoim obowiązkom. To znak, że musisz ewidentnie popracować nad asertywnością. W innym znaczenie sam o przebieraniu się z jednego garnituru w drugi oznacza, że twoje tajemnice zostaną wkrótce ujawnione.

Przymierzanie garnituru we śnie

Gdy we śnie przymierzasz garnitur to jest to zapowiedź stresującego, lecz pełnego wyzwań i ciekawego okresu w twoim życiu. W najbliższym czasie spadnie na Ciebie wiele nowych obowiązków, a bieżące sprawy nie mogą dłużej czekać. Pomimo wkradającego się chaosu do twojego życia uda Ci się pokonać wszystkie przeszkody, a dodatkowo wyzwania sprawią, że poczujesz się jak bohater serialu, któremu wszystko się udaje.

Sen o garniturze szytym na miarę

Jeżeli śnisz o garniturze szytym na miarę to, oznacza to, że uda Ci się przekonać swojego przeciwnika do twoich racji. Zwycięstwo to jest tym bardziej cenne, gdyż toczyłeś spór z wyjątkowo upartą osobą. Jednak z jakiegoś powodu nie będziesz odczuwał tak dużej satysfakcji, jak się spodziewałeś.

Sen o czarnym garniturze

Czarny garnitur stanowi ostrzeżenie przed zbliżającym się nieszczęściem lub chorobom. Prawdopodobnie od dłuższego czasu zaniedbujesz swoje sprawy czy to zawodowe, czy też zdrowotne i teraz przyjdzie czas, w którym da to o sobie znać. Dodatkowo cała ta sytuacja będzie się odbijała na atmosferze w domu, przez co zacznie się od siebie dystansować.

Sen o białym garniturze

Biały garnitur we śnie symbolizuje postęp. To znak, że istnieje duża szansa na ogólną poprawę twojej sytuacji finansowej. Jednak, aby tego dokonać musisz włożyć wiele wysiłku i pracy. Nawet, jeżeli jesteś sceptykiem powinieneś potraktować ten sen, jako sygnał do działania. Sukces jest naprawdę na wyciągnięcie ręki, musisz tylko w niego uwierzyć.

Alternatywnie sen o białym garniturze może wskazywać, że boisz się jawnego okazywania uczuć.

Zobacz także:

  • Czyścić
  • Rondel
  • Premia