Gala

Sen o gali jest symbolem szczęścia i bogactwa a także zwiastunem sukcesów w biznesie oraz w życiu zawodowym. Według sennika Twoje podejście otworzy Ci wiele drzwi. Otrzymasz rekomendację, dzięki której zaczniesz wspinać się wysoko po drabinie społecznej.

Podstawowe znaczenie snu o gali

Sen, w którym znajdujesz się na gali wróży, że zaczniesz otaczać się ludźmi na wyższym poziomie od Ciebie, od których będziesz mógł się wiele nauczyć. Poczujesz się wreszcie wspaniale we własnej skórze, wszyscy będą Cię traktować z szacunkiem i uznaniem.

Jeśli jesteś ważną osobistością na gali, wówczas jest to znak, że zaczniesz wywyższać się ponad innymi. Stracisz przez to wiernych przyjaciół, którzy przez wiele lat byli Ci wierni i oddani do reszty.

Wielka gala

Kiedy jesteś na wielkiej gali, wówczas sen świadczy o potrzebie pokazania się otoczeniu z jak najlepszej strony oraz w najlepszym świetle. Sen stanowi ostrzeżenie przed szkodliwym wpływem próżnych ludzi oraz przed utratą własnej tożsamości.

Spóźnić się na galę

Kiedy spóźniasz się na galę we śnie jest to znak, że ukryjesz przed bliskimi ważne informacje na temat swojego życia osobistego. Nie uda Ci się w pojedynkę osiągnąć wszystkiego na czas, co sobie tylko zaplanujesz. Jeśli pokonasz codzienną stagnację, osiągniesz pokaźne także zyski, o których wcześniej nawet nie myślałeś.

Gala, która się nie odbywa

Jeśli śnisz, że z jakiegoś powodu gala się nie odbywa, wówczas jest to znak, że przegapisz ważną okazję lub nie dopniesz na czas ważnego zadania. Niestety powstała sytuacja będzie miała swoje negatywne konsekwencje w przyszłości. Jeśli nie wyciągniesz z niej odpowiednich wniosków, na pewno przekonasz się na własnej skórze, czym może grozić niedotrzymanie ważnych terminów.

Gala w innych tradycjach i sennikach

Obecność na gali według sennika mistycznego oznacza, że wykorzystasz w stu procentach swój talent, który okaże się darem od losu. Wyrzeczenia, które poczynisz sprawią, że wreszcie przestaniesz być tylko biernym obserwatorem życiowych rozgrywek a staniesz się ważną postacią, z której udziałem zacznie odgrywać się życiowa akcja.