Gafa

    Popełnienie gafy w marzeniach sennych zwykle odnosi się do ważnych momentów życiowych, którym śniący pragnie za wszelką cenę podołać. Sennik podaje, że takie sny związane są najczęściej z obawą przed wykonaniem złożonych zadań w życiu raz przed oceną własnych działań przez osoby trzecie. Gafa popełniana w snach jest także symbolem poddania się normom i zasadom innych osób, życia w obawie przed pomówieniem oraz strachu przed nieznanym.

GAFA we śnie:

    Jeśli śnisz, że sam popełniasz gafę, oznacza to, że wszystkie plany, które zaczniesz wcielać w życie zakończą się sukcesem. Z czasem zrozumiesz, że Twoje początkowe obawy związane z brakiem powodzenia własnych przedsięwzięć okażą się całkowicie bezpodstawne.
    Gdy ktoś inny we śnie popełnia gafę to znak, że znajdziesz wreszcie pozytywne strony swojej pracy, przekonasz się, że odrobina monotonii w życiu nie jest aż taka straszna jak prawdziwy kryzys, z którego nie tak łatwo jest wybrnąć.
    Jeśli śnisz, że popełniasz gafę przy kimś ważnym, wówczas sennik podaje, że wszystko w Twoim życiu przewróci się do góry nogami, bardzo trudno będzie Ci uwierzyć w to, że pewne rzeczy w ogóle się wydarzą, lecz im szybciej to zaakceptujesz, tym będzie dla Ciebie lepiej.
    Jeśli popełniasz gafę w obecności bliskich osób jest to we śnie oznaką, że odniesiesz w życiu szereg sukcesów towarzyskich. Tylko od Ciebie będzie zależało co z nimi zrobisz i czy przerodzą się one w nowe kontakty koleżeńskie.