Sennik Gabinet

  Gabinet pojawiający się we śnie jest oznaką poszukiwania własnego miejsca na świecie. W zależności od tego, czy sen o gabinecie jest pozytywny czy negatywny zwykle jest powiązany z uczuciem strachu z powodu spraw zawodowych bądź jest wyrazem zamartwiania się o własną przyszłość. Sennik podaje, że gabinet wskazuje, że czujesz się komfortowo w miejscu, w którym się obecnie znajdujesz lecz prawdopodobnie zostaniesz wkrótce obarczony przez kogoś większą odpowiedzialnością.

Znaczenie snu o gabinecie:

  Jeśli widzisz własny gabinet jest to sygnał, że masz na głowie zbyt wiele obowiązków, aby skupić się na tym, czego oczekuje od Ciebie bliska osoba.
  Nieznany gabinet jest w snach oznaką, że próbujesz na siłę kogoś naśladować, warto zastanowić się jednak czy nie lepiej pozostać sobą.
  Nieskazitelnie czysty gabinet jest oznaką potrzeby uporządkowania wielu spraw w życiu. Chaos, którego skutki obecnie odczuwasz nie jest dla Ciebie zbyt komfortowy, dlatego próbujesz wprowadzić liczne zmiany. Pamiętaj jednak, że lepsze może okazać się dla Ciebie wrogiem dobrego.
  Brudny gabinet świadczy w snach o tym, że Twoje wizje i pragnienia są wciąż w budowie. Będziesz musiał poświęcić jeszcze wiele czasu i środków na to, aby zrealizować wszystkie swoje plany.
  Przestronny gabinet pojawiający się w marzeniach sennych oznacza, że Twoja praca zostanie wreszcie przez kogoś zauważona. W innym znaczeniu sen może świadczyć o tym, że przeprowadzisz się do miejsca, w którym wreszcie poczujesz się swojo bądź całkiem przypadkiem rozgościsz się u kogoś na dobre.
  Pusty gabinet stanowi w snach wizję harmonijnego życia, w którym wszystko funkcjonuje bez żadnych zarzutów. Taki sen może być również zapowiedzią kłótni w domu.
  Ubieganie się o gabinet w urzędzie świadczy we śnie o wysokich aspiracjach śniącego, pragnienia uzyskania szacunku bądź nagrody za wykonywaną pracę.
  Posiadanie gabinetu i funkcji publicznych świadczy w snach o tym, że odczuwasz znużenie codziennymi obowiązkami w domu i w pracy.
  Gabinet dentystyczny stanowi zapowiedź, że ogarnie Cię strach związany z podjęciem nowej roli w swoim życiu.
  Gabinet lekarski zwykle jest oznaką przesadnej troski śniącego o własne zdrowie, może także wieszczyć o pojawieniu się różnego typu trudnych do wyleczenia i uciążliwych dolegliwości.
  Jeśli widzisz swojego partnera w gabinecie, wówczas oznacza to, że zadręczasz się uczuciem niepewności o własny związek, tłumisz swoje emocje bądź trzymasz kogoś niepotrzebnie na dystans.

Gabinet w senniku mistycznym:

  Gabinet jest miejscem pracy, w którym wszystko powinno być uporządkowane oraz mieć swoje miejsce. Jeśli tak nie jest, wówczas sennik wskazuje na osobiste problemy związane ze współdzieleniem osobistych rzeczy z innymi ludźmi.

Zobacz także:

 • Drezyna
 • Kurczak
 • Żubr