Futryna

  Futryna w marzeniach sennych symbolizuje solidne wsparcie i podporę, która ma za zadanie chronić śniącego przez większość Jego ziemskiego życia. Sen, w którym pojawia się futryna bywa również wyrazem obaw o własną egzystencję oraz życiową stabilizację. Według tłumaczenia pochodzącego z sennika futryna jest także sennym symbolem życiowej ochrony a niekiedy również katalizatorem i zapowiedzią transformacji.
  Jeśli śnisz, że widzisz futrynę, wówczas jest to przesłanką, ku temu aby lepiej zadbać o prowadzone przedsięwzięcia zwłaszcza pod kątem finansowym. Możesz bowiem spotkać na swojej drodze ludzi, którzy będą po prostu chcieli Cię naciągnąć wykorzystać.
  Drewniana futryna stanowi w snach przesłanie, aby zawsze ufać swym naturalnym instynktom i intuicji, bo tylko one mogą sprawić, że zaczniesz wreszcie dokonywać w swoim życiu lepszych wyborów.
  Metalowa futryna to w snach zapowiedź, że otrzymasz od kogoś w odpowiednim momencie solidną pomoc i wsparcie. Taki sen może również oznaczać, że w Twoim życiu pojawi się problem, który będzie Ci niezwykle ciężko rozwiązać.
  Jeśli widzisz w swoim śnie drzwi bez futryny, wówczas jest to znak, że tajemnica, którą skrywasz od lat ujrzy niebawem światło dzienne. Sen może być również wyrazem niedokończonych spraw, które trzeba będzie wkrótce zakończyć.
  Sen, w którym osadzasz futrynę na ogół wieszczy, że stworzysz coś, czego będą zazdrościć Ci inni.
  Zniszczona futryna w marzeniach sennych oznacza, że brakuje Ci rozwiązania w pewnej sprawie bądź jesteś przytłoczony ciągłym podejmowaniem prób odcięcia się od czegoś na zawsze.
  Nowa futryna jest zapowiedzią początku nowej przyszłości. Świadczy o tym, że rozpoczniesz nowy etap, który otworzy przed Tobą nowe szanse i możliwości, które tym razem na pewno odpowiednio wykorzystasz.

Zobacz także:

 • Kolec
 • Dziób
 • Biustonosz