Sennik Futro

Sen o futrze senniki najczęściej interpretują jako zapowiedź pasma niepowodzeń w życiu. Możliwe, że Twoja dobra passa dobiegła końca i teraz zaczną spotykać Cię same trudności w pracy bądź też problemy zdrowotne. Niekiedy tego typu sen może również ostrzegać przed niepotrzebnym wplątaniem się w konflikty, oszustwa lub nieprzyjemne niespodziankami.

Szczegółowa symbolika snu o futrze:

Widok futra we śnie to najczęściej zły znak, wróżący pasmo życiowych niepowodzeń. Dlatego lepiej przygotuj się na nadchodzące wydarzenia i już zawczasu ogranicz wydatki, zadbaj także o swoje zdrowie.

Noszenie futra we śnie odzwierciedla Twoją potrzebę zwracania na siebie uwagi. Pragniesz eksponować swoje dokonania, uwielbiasz pławić się w luksusie i potrzebujesz uwagi innych bądź pragniesz, aby wszyscy Cię podziwiali.

Widok kogoś znajomego w futrze oznacza, że masz potężnego sprzymierzeńca, który w chwili kryzysu przyjdzie Ci z pomocą i wspomoże Cię w potrzebie.

Sprzedanie futra zgodnie z sennikiem zapowiada pojawienie się problemów finansowych. Powstałe problemy zmuszą Cię do rezygnacji z wielu cennych udogodnień oraz częściowego wyprzedania majątku. Możliwe również, że staniesz przed podjęciem trudnej decyzji, ale tylko jasno zdefiniowane priorytety pozwolą Ci być ponad to i dzięki temu dokonasz trafnego wyboru.

Kupno futra w marzeniach sennych wskazuje na to, że przez swoje lekkomyślne wybory będzie zewsząd atakowany. Nie pozwól, aby słowa innych zrujnowały Twoją samoocenę i staraj się jak tylko możesz unikać słów krytyki a tym bardziej jej nie analizuj.

Stare futro we śnie najczęściej zapowiada spadek stopy życiowej. Możliwe że najlepsze lata masz już za sobą i poprzez pewne nierozważne decyzje wpędzisz się w biedę lub w niedostatek.

Zdejmowanie i zakładanie futra we śnie oznacza, że niecierpliwie czekasz na otrzymanie pewnych wieści. Liczysz na to, że po ich otrzymaniu będziesz wstanie odmienić swoje dotychczasowe życie.

Obdzieranie zwierzęcia w celu zdjęcia z niego futra wieszczy osiągnięcie ponadprzeciętnych zysków. Jednak powstałe zyski zdobędziesz poprzez nieczyste zagrania i wykorzystywanie innych dla własnych korzyści.

Widok farmy zwierząt futerkowych może wskazywać na nadejście wyjątkowo korzystnego okresu w Twoim życiu. Możliwe, że również dość szybko się wzbogacisz. Pamiętaj jednak, że co łatwo przyszło, łatwo można również stracić, dlatego postaraj się nie wpaść w szał zakupów.

Czarne futro we śnie symbolizuje nadchodzącą zmianę. Możliwe, że postanowiłeś popracować trochę nad swoim wyglądem, aby być bardziej atrakcyjnym. To przysłuży się zwiększeniu swojej pewności siebie oraz z czasem otworzy przed Tobą nowe możliwości.

Białe futro może oznaczać, że Twój dotychczasowy spokój zostanie przez kogoś zaburzony i nie będziesz w stanie łatwo go przywrócić. Postaraj się zatem odnaleźć go w tym, co do tej pory się sprawdzało.