Furtka

Furtki oraz bramy pojawiające się w snach zwykle reprezentują jakaś stratę. Sen o furtce jest oznaką, że po szeregu niepowodzeń, pojawi się na Twojej drodze światełko w tunelu. Ktoś otworzy Ci furtkę do nieznanych dotąd drzwi. Tylko od Ciebie będzie zależało, czy właściwie i w porę wykorzystasz nadarzającą się okazję.

Znaczenie snu furtka

Widok furtki w snach, jest zapowiedzią, że droga życiowa, którą wybierzesz nie będzie usłana różami. Trzeba będzie wielu wyrzeczeń, aby osiągnąć planowany sukces.

Sen o przechodzeniu przez furtkę to na ogół zapowiedź problemów finansowych, które powstaną na skutek złych decyzji i wyborów.

Otwarta furtka według sennika to znak, że przez własną naiwność i łatwowierność niepotrzebnie narazisz się na szkody.

Jeśli śnisz, że zostawiasz furtkę otwartą, oznacza, że ktoś wejdziesz butami do Twojego życia nie bacząc na Twoje zdanie.

Zamykanie furtki to znak, że powinieneś zachować większą czujność w kontaktach z nowo poznanymi osobami.

Żelazna furtka, oznacza, że stracisz dużo czasu na bujaniu w obłokach, lepiej zejdź na ziemię i przestań śnić o nierealnych rzeczach na jawie.

Furtka zamknięta na kłódkę, to w snach zapowiedź kłótni bądź sytuacji spornych, które trudno będzie rozwiązać dyplomatycznymi sposobami.

Stara bądź zardzewiała furtka, stanowi ostrzeżenie, że nie przez każde drzwi należy wchodzić. Lepiej unikać miejsc nieprzystępnych i nieprzyjaznych ludzi, aby potem niczego nie żałować.

Nowa furtka, to w snach zapowiedź udanego małżeństwa oraz dobrych widoków na przyszłość.

Furtka sennik mistyczny

Sen o furtce jest zapowiedzią nowych szans i kontaktów. Skłania śniącego do lepszej spostrzegawczości, aby dostrzec ti, co jest niewidoczne gołym okiem i skorzystać z szans, które stale pojawiają się na drodze do celu.