Sennik Fraszka

    Fraszka w snach jest wyrazem marzeń o wygodnym życiu pozbawionym trosk i kłopotów. Jest także zwiastunem wesołego życia, nieszkodliwych pokus oraz zapowiedzią rozkwitu osobowości i bogactwa wyobraźni. Sen może być również oznaką zagubienia, niepewności oraz braku możliwości odnalezienia właściwej drogi w życiu. Fraszki w marzeniach sennych są także wyrazem ciągłego stronienia od niewygodnych znajomości oraz pragnieniem ucieczki od życia w pośpiechu. Powinieneś zatem obrać jeden kierunek, w którym będziesz podążać w swoim życiu bo przez dualistyczną egzystencję z jednej strony chcesz żyć aktywnie, z drugiej zaś nieustannie pragniesz błogiego wypoczynku.
    Kiedy widzisz fraszkę sen na ogół pokazuje z ilu ciekawych elementów składa się Twoje życie oraz przypomina o głębi Twojej własnej osobowości.
    Jeśli czytasz fraszki we śnie jest to znak, że zaczniesz obracać się w mało poważnym gronie, przez które niejednokrotnie znajdziesz się w bardzo kłopotliwej sytuacji.
    Kiedy śnisz, że jesteś uczniem i omawiasz fraszkę na lekcji, wówczas oznacza to, że zaczniesz myślami powracać do czasów swojego dzieciństwa zapominając na chwilę o strefie banału i trywialności, w które zostałeś zepchnięty przez życie.