Sennik Franciszkanin

  Franciszkanin we śnie jest dowodem na poszukiwanie i odkrywanie prawdy o tajemnicach ludzkiej egzystencji a także wyrazem utrzymywania dobrych relacji z własnym otoczeniem. Jest symbolem zrównoważonego życia oraz wspaniałej duchowej perspektywy a także wyrazem potrzeby posiadania własnej przestrzeni i prywatności. Sen jest także wyrazem naruszenia spokoju duchowego, izolacji, egocentryzmu oraz samotności.
  Jeśli śnisz, że widzisz Franciszkanina, wówczas będziesz potrzebować wiele czasu i energii, aby przeanalizować własne postępowanie nie atakując przy tym innych ludzi.
  Zmarły Franciszkanin zwiastuje brak chęci dzielenia się swoimi wewnętrznymi emocjami sprawi, że wyprzesz się miłości a także odetniesz się od kontaktów z bliskimi.
  Kiedy jesteś Franciszkaninem we śnie jest to znak, że ludzie postrzegają Cię jako miłego człowieka o wielkim sercu, który zawsze pragnie spieszyć ludziom z pomocą.
  Jeśli śnisz, że rozmawiasz z Franciszkaninem jest to zapowiedź, że poprawisz relacje z ludźmi ze swojego otoczenia i zaczniesz być traktowany z szacunkiem.
  Sen, w którym się z nim kłócisz stanowi zapowiedź naruszenia spokoju duchowego i oznacza, że będziesz zielony z zazdrości wobec ludzi, którzy mają więcej niż Ty.