Sennik Fotel

  Sen o fotelu symbolizuje spokój, wypoczynek i relaks a niekiedy również niekończące się źródło przyjemności i dobrodziejstwa płynące z nowoczesnych udogodnień. Sen jest oznaką, że osiągniesz pozycję, dzięki której zasłużysz sobie na szacunek własnego otoczenia. Fotel we śnie jest również wyrazem przemęczenia pracą, po której należy choć przez chwilę odpocząć i oderwać się od zwykłej codzienności. Jest to także zapowiedź, że osiągniesz szacunek i uznanie tylko wtedy, jeśli uda Ci się wyciszyć swoje wzburzone emocje.
  Jeśli widzisz fotel we śnie jest to znak, że wreszcie przestaniesz martwić się o własny status oraz pozycję w życiu. Ludzie, których spotkasz na swojej drodze pomogą Ci osiągnąć sukces oraz zmienią Twoją dotychczasową egzystencję na lepszą.
  Gdy śnisz, że kupujesz fotel, wówczas jest to zapowiedź, że stabilizacja życiowa zapewni Ci szacunek Twoich bliskich.
  Siedzenie w fotelu we śnie stanowi przesłanie, by nie zmieniać podjętych już decyzji, tylko kierować się drogą, która wiedzie prostą drogą do sukcesu.
  Kiedy upadasz z fotela bądź siedzisz na nim niepewnie, wówczas sen jest zapowiedzią przykrości, niedomówienia oraz kłótnie.
  Kilka foteli we śnie zwiastuje liczne spotkania w gronie bardzo miłych ludzi. Jeśli się dobrze postarasz, masz szansę spotkać kogoś z kim spędzisz wiele przyjemnych i niezapomnianych chwil.
  Jeśli śnisz, że śpisz w fotelu musisz zachować wiarę we własne cele, sen jest bowiem oznaką, że w przyszłości zainspiruje Cię wiele nowych rzeczy.
  Zepsuty fotel świadczy o tym, że miałeś trudności ze zrozumieniem kierunku, w którym zmierza Twoja kariera, już wkrótce sytuacja ta ulegnie zmianie.
  Zaplamiony fotel we śnie może zwiastować zakłócenie spokoju w zaciszu domowego ogniska.
  Czerwony jest zwiastunem płomiennego romansu bądź złudnych nadziei na przyszłość.
  Czarny fotel to zła wróżba, która może zwiastować chorobę bądź śmierć.
  Wygodny fotel w marzeniach sennych jest zwiastunem spokojnego życia, które zapewnią Ci Twoi bliscy, bowiem dzięki ich pomocy wiele razy będziesz mógł pozwolić sobie na błogi wypoczynek.

Zobacz także:

 • Stempel
 • Knot
 • Raper