Forum

  Motyw forum we śnie wieszczy zawarcie wielu ciekawych znajomości, lecz także zerwanie starych przyjaźni. Powodem tego może być rozwiązywanie wielu spraw naraz oraz wypowiadanie się na forum na szereg kontrowersyjnych tematów. Lepiej zatem wystrzegaj się plotek i trzymaj się z dala od maruderów i innych osób, które mogą przyczynić się do zniszczenia Twoich relacji z bliskimi. Sen wróży także sporo niespodzianek i to niekoniecznie tych przyjemnych. Dlatego działaj rozważnie, ale stanowczo a Twoje życie będzie na pewno pełne spokoju i harmonii.
  Jeśli wypowiadasz się na forum w najbliższym czasie czeka Cię wiele ciekawych spotkań towarzyskich, dzięki którym otrzymasz interesującą propozycję. Lepiej będzie jednak dla Ciebie poczekać na rozwój wydarzeń i spokojnie zastanowić się czy warto z niej skorzystać.
  Administrator forum to znak, że zachowanie dyplomatycznego milczenia w końcu zacznie działać na Twoją korzyść, niewiele zdziałasz sam, dlatego najlepiej będzie jeśli poprosisz innych o współpracę.
  Czytanie wypowiedzi innych użytkowników na forum we śnie wieszczy, że usłyszysz gorzkie słowa na swój temat, będzie w nich jednak sporo prawdy, choć może Cię ona bardzo zaboleć. Uważaj na plotki, bo staną się one teraz Twoją piętą Achillesową.
  Jeśli tworzysz forum, wówczas będziesz musiał bardzo uważać na swoje słowa, aby nie obrazić bliskiej osoby. Wrażliwy temat rodzinny może Was bowiem poróżnić na długi czas.
  Logowanie się na forum to znak, że pewna osoba będzie próbowała przeciągnąć Cię na swoją stronę, jeśli otrzymasz od niej propozycję wzajemnej współpracy lepiej nie kieruj się emocjami, lecz przemyśl wszystko jeszcze raz.