Forsycja

  Forsycja to kwiat który w snach jest symbolem piękna, oczekiwania oraz pochwały dla doskonałości krasy otaczającej nas natury. Jest zwiastunem wielu zmagań, z którymi śniący będzie musiał borykać się na swojej drodze. Zgodnie z wiktoriańską symboliką kwiatów forsycja ma tylko jedno znaczenie – wiąże się z oczekiwaniem. Być może czekasz na jakieś ważne wydarzenie w Twoim życiu, tęsknisz za kontaktem z najbliższymi bądź powoli dochodzisz do wniosku, że nie warto dłużej być obrażonym na cały świat. Biała forsycja jest symbolem łatwowierności, różowa zaś niespełnionych pragnień.
  Zrywanie forsycji wieszczy, że brak refleksji nad własnym niemoralnym postępowaniem może stać się przyczyną braku stabilizacji poglądów związanych z wizją otaczającego nas świata a także z własnym rozwojem duchowym. Pamiętaj, że Twój światopogląd może nie zostać pozytywnie odebrany przez Twoich bliskich. Sen jest także wyrazem braku cierpliwości, która może doprowadzić śniącego do przegranej walki.
  Zwiędła forsycja zwykle oznacza potrzebę wyciszenia się z targających uczuć i emocji, które mogą przyczynić się do braku wzajemnego dialogu z ludźmi, którzy od dawna są Ci bliscy. Postaraj się nie brnąć dalej w stronę walki o własne interesy, bo możesz nieświadomie sobie zaszkodzić.
  Sadzenie forsycji to znak, że przed Tobą czas długiego wyczekiwania, który będzie wymagał od Ciebie anielskiej cierpliwości i wielu analiz. Czasami dobrze jest pokazać innym ludzką twarz, by zrealizować swoje plany bez większych przeszkód.
  Sen o forsycji leżącej pod śniegiem jest oznaką, że podejmiesz pewne kroki, na które będzie stanowczo za wcześnie. Pamiętaj, że brak wiedzy na dany temat i przedwczesne podejmowanie błędnych decyzji w dłuższej perspektywie może Cię sporo kosztować.
  Jeśli widzisz żywopłot z forsycji, wówczas sen jest wyrazem wizji uporządkowanego życia pełnego harmonii i szczęścia. Uważaj, bo pewna osoba z ukrycia stara się w Twoim imieniu pociągać za sznurki.
  Jeśli ją wąchasz oznacza to, że w Twoim życiu zagości szczęście, na które od dawna czekałeś. Przed Tobą nareszcie chwila wytchnienia, będziesz mieć czas na dokończenie zaległych oraz mniej pilnych spraw.