Sennik Farba

Farby pojawiające się w snach zwykle kojarzą się z obrazami przez co stanowią najczęściej migawkę wydarzeń z przeszłości. Są także zapowiedzią szczęścia oraz spokojnych czasów. Farba to symbol, który przeważnie związany jest z pożądaniem, namiętnością i przygodą. Widok farby we śnie może mieć wiele znaczeń. Ważny jest jej kolor np. biała farba według sennika reprezentuje spokój i ciszę. Pozostałe kolory można natomiast połączyć z typowym znaczeniem kolorów pojawiających się w snach.

  1. Co oznacza sen o malowaniu domu farbami?
  2. Co oznacza mieszanie farb we śnie?
  3. Jakie jest znaczenie snu o kolorach farb?

Znaczenie snu o farbie:

Widok farby w snach jest oznaką pragnienia odkrycia przed światem własnych wewnętrzne uczuć oraz wprowadzenia niezbędnych zmian, które w dłuższej perspektywie czasu mogą przynieść śniącemu coś nowego.

Jeśli masz farbę na ubraniu jest to zapowiedź, że trudności, które spotkasz na swojej drodze będą przybierać różną formę od mniej do bardziej dotkliwych. Jest to także oznaką, że krytyka pod Twoim adresem bardzo wyprowadzi cię z równowagi.

Umalowanie się farbami jest oznaką, że staniesz przed trudnym wyborem choć ostateczna decyzja nie będzie zależała od Ciebie.

Gdy malujesz w snach farbą jakiś przedmiot oznacza to, że szybko uporasz się z nowymi obowiązkami dzięki czemu zostaniesz doceniony przez swoich przełożonych.

Malowanie ścian farbami oznacza, że pragniesz ukryć coś przed światem. Uda Ci się to, gdyż przywdziejesz maskę, dzięki której trudno będzie Ci odczytać jakie są Twoje uczucia, myśli i emocje. Zaczniesz także tuszować wszystko, co się da najlepiej jak potrafisz. Sen o malowaniu ścian farbami związane jest także z wewnętrznymi uczuciami oraz przeszkodami w życiu śniącego. Bardzo często wskazuje na konieczność usunięcia z życia niepotrzebnych barier.

Nowa farba w snach oznacza to, że masz wiele sekretów, które próbujesz ukryć w tajemnicy przed swoimi przyjaciółmi.

Zużyta bądź stara farba oznacza, że zostaniesz przez kogoś niepotrzebnie zraniony bądź czujesz się przytłoczony nadmiarem życiowych obowiązków.

Kupowanie farb w marzeniach sennych wieszczy, że niebawem zdobędziesz sympatię kogoś, kto do tej pory traktował Cię z rezerwą.

Trzymanie farb w pojemniku lub naczyniu według sennika stanowi przesłanie, aby w sytuacji bez wyjścia nie robić sobie złudnych nadziei. Lepiej od razu spojrzeć prawdzie w oczy i trzymać się oczywistych faktów.

Farba olejna w snach wróży śniącemu, że w najbliżej przyszłości nawiąże nowe kontakty.

Malowanie farbami samochodu wieszczy w snach, że będziesz mieć obsesję na punkcie pewnej osoby oraz będziesz cierpieć z powodu życiowego nieładu i zamieszania.

Co oznacza sen o malowaniu domu farbami?

Jeśli malujesz farbami stary dom wówczas wieszczy Ci to okres przejściowy w Twoim życiu. Malowanie nowego domu oznacza natomiast, że jeśli skupisz się bardziej na sobie, Twoja przyszłość stanie się dla Ciebie jaśniejsza. Malowanie budynku farbami oznacza w snach, że spotkasz na swojej drodze życia kogoś nowego w spontaniczny i bardzo romantyczny sposób.

Co oznacza mieszanie farb we śnie?

Mieszanie farb we śnie wróży śniącemu jaśniejszą przyszłość. Jeśli zaczniesz podążać za własnym instynktem z czasem staniesz się wielozadaniowy, wykorzystasz swoje liczne zdolności, dzięki czemu osiągniesz swoje cele i zaczniesz żyć życiem, którego od zawsze pragnąłeś. Sen o mieszaniu farb stanowi przesłanie, aby jak najszybciej pomyśleć o jakiejś odmianie w swoim życiu.

Jakie jest znaczenie snu o kolorach farb?

Fioletowa farba w marzeniach sennych symbolizuje bogactwo, uczciwość i lojalność.

Sennik zdradza, że bywa ona także wyrazem duchowej potrzeby medytacji bądź oznaką braku życiowej ostrożności. Kolor tej farby wróży drobne nieporozumienia i kłopoty.

Niebieska farba reprezentuje sprawiedliwość, mądrość oraz wewnętrzny spokój. Jest oznaką potrzeby wypoczynku od codziennych obowiązków. W snach wróży zmianę miejsca zamieszkania bądź podróż.

Pomarańczowa farba symbolizuje zgodnie z informacjami zawartymi w senniku wschodzące słońce o poranku, wieszczy także całkowitą reorganizację życia osoby, która o niej śni.

Różowa farba w snach reprezentuje pasję i zrozumienie. Jest wróżbą szczęśliwego życia oraz zwycięskiej miłości.

Czerwona farba natomiast wróży śniącemu duże emocje oraz liczne nieporozumienia i kłótnie.

Zielona farba jako symbol senny kojarzona jest z matką naturą oraz fundamentami życia. Zazwyczaj stanowi zapowiedź życiowego dobrobytu oraz zachowania wewnętrznej równowagi oraz życia w harmonii. Może również wieszczyć osiągnięcie sukcesu w negocjacjach.

Żółta farba reprezentuje szczęście oraz życiową stabilizację na każdym etapie życia śniącego, wróży także duchowy rozwój oraz zakończenie życiowych trudności. Jest wyrazem pragnienia powiększenia domu lub mieszkania.

Czarna farba w snach jest symbolem tajemnicy i niebezpieczeństwa. Mocno łączy się z głęboką depresją, brakiem energii, bliskości oraz miłości. Jest także zapowiedzią problemów zdrowotnych oraz zmian na każdym etapie życia śniącego.