Faraon

  Faraon we śnie jest symbolem władzy i hegemonii oraz potęgi i mocy. Jest także wyrazem troski o własne losy jak i swoich bliskich a także uznania dla własnych dokonań. Alternatywnie sen jest oznaką podświadomego pragnienia połączenia się z własną duchowością i boskością. Być może uważasz, że jesteś lepszy od innych bądź wyraźnie się czymś w czymś wyróżniasz pośród tłumu.
  Widok faraona we śnie to znak, że pokonanie przejściowych problemów okaże się dla Ciebie kluczowe w uzyskaniu pozytywnej oceny za całokształt podejmowanych przez Ciebie działań.
  Gdy to Ty jesteś faraonem, wówczas sen jest oznaką uznania dla własnego bezwzględnego i apodyktycznego charakteru.
  Jeśli służysz u faraona, to znak, że dzieła, których dokonasz przyniosą Ci z czasem wiele satysfakcji, być może nawet osiągniesz dzięki nim bogactwo i władzę. Niemniej jednak droga do sukcesu będzie daleka zanim dojdziesz do wszystkiego sam.
  Faraon zasiadający na tronie wieszczy odnowienie kontaktów z osobą, która podaruje Ci klucz do osiągnięcia dawnych marzeń i pragnień odkładanych przez lata na później. Zobowiązanie to może okazać się jednak bardzo kosztowne, dlatego najpierw zastanów się, czy warto o nie tak bardzo zabiegać.
  Kiedy śnisz, że podajesz rękę faraonowi oznacza to, że nawiążesz znajomości z wysoko postawionymi ludźmi, którzy pomogą Ci zrealizować Twoje plany.
  Kobieta faraon zwiastuje zawarcie interesującego związku emocjonalnego, który przy odrobinie szczęścia może przerodzić się w opartą na wzajemnych korzyściach długoletnią przyjaźń.
  Gdy wznosisz dla niego budowlę, wówczas sen jest oznaką wielkich złudzeń i podeptanych nadziei. Twój chwilowy entuzjazm szybko przeminie jeśli w pewnej sprawie nie przejmiesz w porę inicjatywy.

Zobacz także:

 • Gilotyna
 • Roztop
 • Laweta