Falochron

Falochron we śnie jest symbolem bezpieczeństwa, ochrony oraz społecznej izolacji. Jest także ostrzeżeniem przed niekontrolowanym wybuchem emocjonalnym osoby, która o nim śni. Falochron chroni człowieka przed falami czyli przed żywiołem jakim jest woda oraz zabezpiecza przed niepotrzebnymi uszkodzeniami. Sen o falochronie jest wyrazem pragnienia odcięcia się od toksycznych relacji z ludźmi o nietypowych przekonaniach. Jest również zwiastunem wygranej walki z wrogiem, oznacza również potrzebę życiowej stabilizacji oraz osiągnięcia egzystencjalnego komfortu.

Podstawowe znaczenie snu o falochronie:

Widok falochronu w snach to zapowiedź, że własnymi siłami zbudujesz od podstaw bezpieczne relacje z ludźmi, którzy w trudnych momentach Twojego życia bez większego problemu wyciągną Cię z opresji.

Budowanie falochronu w marzeniach sennych jest to zwykle znak, że zaczniesz przed sobą stawiać trudne do pokonania bariery. Twoje perspektywy zostaną ograniczone z uwagi na fakt nieustannego stawiania wewnętrznych zapór. Jeśli zatem w porę nie otworzysz się na innych ludzi, prędzej czy później może się okazać, że pozostaniesz ze wszystkim zupełnie sam.

Zniszczony falochron to według sennika zwiastun, że spadnie na Ciebie niespodziewana lawina przykrych zdarzeń. Tylko jedna osoba wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń, dzięki czemu wszystko zakończy się dla Ciebie pozytywnie.

Brak falochronu oznacza w snach, że stracisz w rzeczywistym życiu ochronę, dzięki której wiele w życiu udało Ci się osiągnąć. Jednak długi czas życia pod kloszem będzie miał w przyszłości dla Ciebie swoje konsekwencje. Całkowite uzależnienie się od innych sprawi, że tylko utwierdzisz się w swoim przekonaniu, że już dawno utraciłeś swoją niezależność.

Jeśli w swoim śnie niszczysz falochron jest to znak, że przestaniesz już potrzebować pomocy osoby, która do tej pory stanowiła dla Ciebie ważne wsparcie. Sennik podaje, iż tego typu sny stanowią zapowiedź wyjątkowo ciężkiego okresu w życiu śniącego. Nierozsądne decyzje oraz złe wybory w końcu będą musiały mieć swoje konsekwencje.

Chodzenie po falochronie to w snach zapowiedź pięknych chwil w życiu pełnych szczęścia i radości. Spacer nad morzem falochronie wieszczy śniącemu bogate życie rodzinne oraz spełnienie osobistych marzeń.

Fale uderzające o falochron to zgodnie z sennikiem zapowiedź chwil pełnych niepewności, które ostatecznie sprawią, że podejmiesz szereg nowych przedsięwzięć.

Zobacz także:

  • Piana
  • Funt
  • Padok