Epilepsja

  Epilepsja we śnie świadczy o silnych napięciach wewnętrznych. Mogą być one spowodowane stresem lub stłumionymi potrzebami seksualnymi. Alternatywnie sen o epilepsji zapowiada stratę finansową. Prawdopodobnie jest ona spowodowana nietrafioną inwestycją lub zbędnym wydatkiem, który do tej pory nie spełnił Twoich oczekiwań.
  Sen, w którym przeżywasz atak epilepsji to znak, że przytłacza Cię konflikt, z którym nie wiesz jak sobie poradzić. Odczuwasz silną potrzebę odzyskania kontroli nad własnym życiem. Sen najprawdopodobniej spowodowany jest zbyt dużą uległością wobec partnera lub członka rodziny. Czujesz, że nie masz na nic wpływu a sama rozmowa niczego nie zmieni.
  Jeśli widzisz jak ktoś inny ma atak epilepsji, najczęściej jest to oznaką, że obwiniasz innych za swoje porażki. Być może ostatnio dokonałeś wiele niewłaściwych wyborów, a zamiast szukać przyczyny, próbujesz wszystko zrzucić na najbliższych.
  Jeżeli śnisz o leczeniu padaczki to znak, że masz problem z samokontrolą. Najprawdopodobniej jest to związane z konfliktem, który przeżywasz. Jeśli uda Ci się rozwiązać konflikt, wówczas odzyskasz wewnętrzną równowagę.
  Sen, w którym Twoje dziecko ma atak epilepsji prawdopodobnie spowodowany jest Twoim strachem o przyszłość własnej pociechy. Taki sen często pojawia się u rodziców, których dzieci mają różnego typu dolegliwości wskazujące na problemy zdrowotne.
  U kobiety ciężarnej śniącej o ataku epilepsji sen symbolizuje lęk przed porodem. Jest to dość powszechny sen zwłaszcza u kobiet zachodzących w ciążę po raz pierwszy.