Energia

    Sennik wieszczy, że po okresie życiowej stagnacji wreszcie będziesz żyć pełnią szczęścia i witalności. W końcu zaczniesz zarządzać własnym czasem oraz staniesz się panem własnego losu. Jedynie sen o pozytywnej energii stanowi obiecującą wróżbę, każde inne znaczenie snu nie jest natomiast dobrą przepowiednią. Zgodnie z podstawowym znaczeniem z sennika, energia w snach zwiastuje zmianę obecnego stylu życia, nowe towarzystwo oraz wiele ciekawych przygód.

Znaczenie snu: ENERGIA

    Jeśli we śnie rozpiera Cię energia jest to wyraźny znak, że od pewnego czasu nie możesz zrealizować swoich planów. Ciągła dekoncentracja oraz brak stabilnej pozycji osłabią Twoje relacje z otoczeniem.
    Gdy widzisz człowieka pełnego energii, jest to oznaką, że spotkasz na swojej drodze osobę, której nie umknie żaden Twój krok, będzie ona śledzić wszystkie Twoje ruch, ostatecznie stanie się Twoim najbardziej zagorzałym przeciwnikiem.
    Negatywna energia według sennika zapowiada ciągłe kłótnie i spory. Punktem zapalnym stanie się tym razem rozmowa na temat wydarzeń z przeszłości.

Sennik: brak energii.

    Sen, w którym wyraźnie brakuje Ci energii to znak, że stracisz motywację do działania, jednak z czasem nabierzesz wiatru w żagle i Twojemu zaskoczeniu rozpoczniesz kolejny etap w swoim życiu. W innym znaczeniu sennik informuje, że mogą pojawić się liczne dolegliwości zdrowotne, którym trzeba będzie stawić czoła.