Sennik Encyklopedia

  Encyklopedia we śnie oznacza tęsknotę za życiem kulturalnym. Sen stanowi odzwierciedlenie intelektu oraz wykształcenia śniącego a także chęci dzielenia się wiedzą z innymi. Sen jest symbolem nauki oraz umiłowania dla sztuki, stanowi także zapowiedź korzyści finansowych.
  Widok encyklopedii we śnie oznacza pogoń za wiedzą literacką oraz sztuką, która pomimo wszystko nie przyniesie Ci korzyści finansowych, ale na pewno Cię wzbogaci.
  Przeglądanie encyklopedii we śnie wskazuje na tęsknotę za życiem kulturalnym. Być może masz ochotę na przeczytanie jakiejś książki bądź po długiej przerwie pragniesz wybrać się do kina, teatru lub muzeum.
  Czytanie encyklopedii to znak, że powinieneś poszerzać swoją wiedzę w pewnej dziedzinie lub nie powinieneś zaniedbywać swoich talentów.
  Wpis w encyklopedii zwykle stanowi zachętę do podzielenia się określoną wiedzą z innymi ludźmi. Być może również ktoś, kto posiada szerokie doświadczenie nie chce Ci podpowiedzieć jak rozwiązać pewną zawiłą kwestię. Ostatecznie wszystko dla Ciebie zakończy się dobrze, odkryjesz drogę, którą szukałeś w życiu przez długi czas.
  Sen, w którym zgłębiasz jakieś zagadnienie z encyklopedii może odzwierciedlać Twój talent literacki, prawdopodobnie potrafisz bardzo dobrze wypowiadasz się na piśmie.
  Duża i ciężka encyklopedia to znak, że możesz mieć spór z niezwykle upartą osobą.
  Czytanie encyklopedii w języku obcym zwykle reprezentuje zmysł biznesowy. Być może w najbliższej przyszłości wpadniesz na bardzo lukratywny pomysł, który zapewni Ci lepszą przyszłość albo rozwiniesz swój biznes.