Elvis Presley

    Sen o Elvisie Presleyu może symbolizować brak synchronizacji śniącego ze współczesnym światem. To znak, że chciałbyś powrócić do czasów, w których mężczyźni i kobiety mieli swoje określone zadania, a wszystko wydawało się być bardziej proste i niewinne. Elvis bywa reprezentantem swojego rodzaju energii, z czasów, gdy wszyscy czuli, że rozumieją, co zamierzają robić i jaką rolę muszą odegrać w życiu rolę. Sen, w którym pojawia się Elvis oznacza także, że nadszedł czas na świętowanie.
    Kiedy śnisz, że widzisz Elvisa to znak, iż masz wrażenie, że wypadłeś z typowego rytmu życia i nie wiesz jak ponownie do niego wrócić.
    Rozmowa z Elvisem świadczy o tym, z jesteś podekscytowany całkiem nową perspektywą, która się przed Tobą roztacza i, której jesteś gotowy się w pełni poświęcić.
    Gdy to Ty nim jesteś wówczas powinieneś działać samodzielnie, sam przekonasz się, że przyniesie Ci to najlepsze rezultaty. W najbliższym czasie nic i nikt nie stanie na przeszkodzie Twoim zamierzeniom, fartownie uda Ci się przekonać wszystkich do swoich racji.
    Sen o śmierci Elvisa Presleya stanowi ostrzeżenie, że ze względu na Twoje nawyki i zbyt duże pobłażanie niektórym ludziom, będziesz musiał spojrzeć na pewne kwestie z perspektywy drugiej strony, dzięki czemu z czasem uda Ci się wyciągnąć interesujące wnioski.