Elementy

Elementy widziane w snach są zapowiedzią poświęcenia uwagi na ułożenie życiowej układanki, która z czasem okaże się dla wszystkich miłą niespodzianką oraz ważnym doświadczeniem. Sennik informuje, iż elementy zwykle świadczą o ludzkich priorytetach i w zależności od tego, czy są duże, czy też małe spełniają odpowiednią funkcję w zależności od skali zaistniałego problemu.

Szczegółowa symbolika snu o Elementach

Motyw elementów w snach jest oznaką gry, która będzie się toczyć w życiu śniącego, przez dłuższy czas. Odpowiednie ruchy i pokerowa twarz okażą się kluczem do sukcesu i samospełnienia.

Układanie elementów

Kiedy we śnie układasz elementy, jest to znak, że staniesz się rozjemcą dwóch zwaśnionych stron oraz uda Ci się naprawić wszystko, co zostało niepotrzebnie przez nich zniszczone. Spoisz ze sobą rozrzucone po wszystkich kątach niedokończone sprawy i nadasz im wreszcie właściwy bieg. Twoje zdanie zacznie się liczyć dwa razy bardziej niż wcześniej.

Sen o pasujących elementach

Pasujące do siebie elementy są w snach oznaką, że znajdziesz się na odpowiednim miejscu we właściwym czasie. Twoje życie znów będzie w stanie niezachwianej równowagi. Zgrasz się doskonale ze swoim partnerem bądź współpracownikami.

Niepsujące elementy

Elementy, które do siebie nie pasują w snach, zwykle świadczą o zdolności do kontrolowania własnych emocji oraz działań, a także reagowanie na nie w odpowiedni sposób i w odpowiednim momencie. Ukrywanie własnych uczuć oraz ostrożne dobieranie słów staną się Twoją domeną, która z czasem okaże się także Twoim największym atutem.

Kolorowe elementy

Kolorowe elementy w snach są zapowiedzią czasu, który będzie wymagał od śniącego poświęcenia oraz odrobiny skupienia. Twoje otoczenie pomoże Ci zgrać wszystkie ważne elementy w jedną ważną całość. Jeśli wszystko ze sobą dobrze połączysz, osiągniesz efekt, o jakim nigdy wcześniej nie śniłeś.

Zepsute elementy

Jeśli śnisz o zniszczonych bądź uszkodzonych elementach, wówczas możesz się spodziewać, że do Twojego życia wkradnie się niepotrzebny chaos. Życie, które do tej pory było uporządkowane i niezachwiane, nagle wywróci się do góry nogami i stanie się nie do poznania. Jedynie sam będziesz mógł poradzić sobie ze wszystkim we właściwy sposób.

Interpretacja snu o elementach w innych tradycjach

Symbolicznie sny o elementach stanowią przesłanie, że życie każdego człowieka jest drogą prowadzącą do powstania jednej większej całości, która kiedyś będzie miała swój finał. Rozwiązanie największych problemów będzie polegało na uporządkowaniu wszystkiego, co do tej pory zostało zaburzone.