Ekspres do kawy

  Ekspres do kawy we śnie jest zwiastunem radosnych przeżyć, reprezentuje krąg społeczny oraz poczucie wspólnoty, oznacza, że nadszedł czas, aby odświeżyć dawne znajomości i spotkać się ze swoimi przyjaciółmi. Sen jest także symbolem gościnności, dobrego samopoczucia, relaksu i przyjemności, reprezentuje ukryty potencjał oraz niewykorzystane pokłady energii, którą należy jak najszybciej wykorzystać.
  Jeśli we śnie widzisz ekspres do kawy, uważaj na oszczerstwa i plotki ze strony ludzi, którzy nie chcą działać w Twoim interesie.
  Sen o robieniu w nim kawy jest zapowiedzią napotkania przeszkód na drodze do celu.
  Picie kawy z ekspresu stanowi przesłanie, że jeśli chcesz podjąć słuszną decyzję w ważnej dla Ciebie sprawie, lepiej zwolnij nieco tempo i zdobądź nieco więcej informacji na dany temat. Sen jest również oznaką pragnienia wypoczynku oraz chęci zaczerpnięcia odrobiny przyjemności w życiu.
  Kiedy śnisz, że mielisz ziarna kawy w ekspresie to znak, że czekają Cię w życiu troski, jednak dzięki temu, że masz silny charakter szybko pokonasz wszelkie przeciwności.
  Jeśli śnisz o zepsutym ekspresie to znak, że za wszelką cenę starasz się zadowolić innych ludzi. Sen może wieszczyć także wiele nowych wydatków w najbliższym czasie.