Sennik Echo

  Echo we śnie jest symbolem duszy. Bardzo często stanowi także przypomnienie, by skonfrontować stare problemy i wspomnienia gdyż mogą one powrócić. Echo jest także oznaką wielkiej mocy i wpływów, może świadczyć o tym, że w pewnej kwestii oddalisz się zbyt daleko od innych i w końcu będziesz musiał się wycofać. Choć echo kojarzy się z dźwiękiem, pod względem duchowym jest miarą istotności ważnych dziedzin życia. Echo jest potężnym znakiem, stanowi przesłanie, iż warto być otwartym na ludzi oraz otaczający nas świat. Echo jest także symbolem wielkich emocji, wskazuje również na potrzeby duchowe śniącego.
  Jeśli we śnie krzyczysz, aby usłyszeć echo, nie ma potrzeby wyrażania swoich myśli za pomocą krzyku, lepiej postaraj się przedstawić swój punkt widzenia w inny sposób i zacznij słuchać tego, co mówią do Ciebie inni a wszystko dobrze się ułoży.
  Sen, w którym słyszysz dziwne echo to znak, że duża dawka stresu sprawia, iż przestajesz słuchać swoich wewnętrznych potrzeb i pragnień, właśnie teraz nadszedł czas, aby docenić życie za radość oraz małe przyjemności, które Ci ofiaruje.
  Gdy we śnie słyszysz własne echo to znak, że podejmiesz pewną ważną decyzję lub wreszcie zrobisz coś, na co od dawna nie potrafiłaś się zdobyć.
  Jeśli we śnie słyszysz echo kogoś innego to znak, że w Twoim życiu zajdą poważne zmiany pełne potencjału, które sprawią, iż staniesz przed trudnym wyborem.
  Jeśli ktoś we śnie odpowiada na Twoje echo, wówczas możesz się spodziewać, że poznasz ludzi, którzy zmienią Twój punkt widzenia oraz pomogą odzyskać Ci utracone szanse.
  Kiedy śnisz, że słyszysz echo w lesie jest to oznaką izolacji oraz poczucia odosobnienia w życiu.