Dzwonnica

  Dzwonnica według tego, co mówi sennik jest zapowiedzią ważnych i wzniosłych okoliczności, które wkrótce mają się wydarzyć w życiu śniącego. Dzwon rozbrzmiewający na dzwonnicy zazwyczaj stanowi przypomnienie o zapomnianych rozdziałach z życia, które powrócą w najmniej spodziewanym momencie. Znaczenie snu o dzwonnicy zwykle interpretuje się jako przestrogę, by nie zapominać o elementarnych momentach życia a także o ważnych datach i okolicznościach.

Znaczenie snu: DZWONNICA

  Widok dzwonnicy we śnie to zapowiedź dobrych relacji ze środowiskiem zawodowym.
  Rozbrzmiewająca dzwonnica dla zakochanych wróży małżeństwo. Gdy dzwoni oznajmiając o pogrzebie, wówczas sennik ujawnia, że zainteresuje się Tobą ktoś z dużym autorytetem.
  Jeśli dzwonisz dzwonem dzwonnicy jest to znak, że nawiążesz z kimś bardzo cenną znajomość i zyskasz tym samym wyjątkowego przyjaciela.
  Widok kogoś, kto w niej dzwoni oznacza, że wkrótce otrzymasz satysfakcjonującą wiadomość, dzięki której zrozumiesz jaką drogą powinieneś zmierzać w życiu.

DZWONNICA w innych sennikach:

Sennik mistyczny:

  Zgodnie z interpretacją sen, w którym pojawia się dzwonnica zwiastuje otrzymanie nowych wiadomości, które wzbudzą Twoje zainteresowanie i popchną Cię do podjęcia ważnej w życiu decyzji.

Sennik indyjski:

  Rozwiążesz zagadkę, która obnaży działania Twoich wrogów. Odkryjesz kto jest Twoim zwolennikiem a kto zagorzałym przeciwnikiem. Otrzymasz także życiową lekcję, za sprawą której zaczniesz inaczej patrzeć na otaczający Cię świat.