Sennik Dźwig

Sen o dźwigu ma na ogół pozytywne znaczenie. Wskazuje na problemy i dylematy, które w pewnym momencie będą wymagały wprowadzenia dodatkowych rozwiązań. Jest symbolem szczęścia i matczynej miłości oraz dobrej woli i nieśmiertelności. Dźwig we śnie oznacza, że w życiu warto troszczyć się o osoby, które są nam bliskie i drogie. Warto zatem odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chodzi o sprawy przyziemne, czy bardziej górnolotne?

Sennik dźwig - ogólne znaczenie

Sen o dźwigu ma zazwyczaj pozytywne znaczenie, choć może wieszczyć, że wkrótce Twój przyjaciel opuści Cię i będziesz musiał radzić sobie sam. Samotność z czasem sprawi, że przestaniesz odnajdywać się w społeczeństwie, co może doprowadzić Cię do wykluczenia. Dźwig ma być zatem przestrogą przed samotnością oraz kompletnym zobojętnieniem ludzkie troski i problemy. W senniku możemy doszukać się także innego tłumaczenia snu o dźwigu. Może on bowiem wieszczyć, że zaczniesz wywyższać się i podejmiesz próbę zdominowania własnego otoczenia swoją pozycją. Dźwig w snach może symbolizować wyniosłą i zarozumiałą postawę, która zwykle prowadzi jedynie do wykluczenia. Nie bez powodu jednak pojawia się w snach, gdyż przestrzega przed antyspołecznymi postawami oraz brakiem kontaktów z najbliższym otoczeniem.

Przewracający się dźwig

Sennik informuje, że dźwig jedynie podkreśla życiowe trudności, które stopują i utrudniają codzienne życie. Aby je rozwiązać należy wznieść się na chwilę wysoko ponad własne problemy i zrozumieć rzeczy, które do tej pory nie były widoczne gołym okiem. A przede wszystkim spojrzeć na wszystko z dystansem, aby realnie ocenić swoją obecną sytuację.

Widok dźwigu

Kiedy śnisz, że widzisz dźwig może to oznaczać, że brakuje Ci w życiu wolności lub wykonujesz czynności, które w Twoim uznaniu są stratą czasu. Jedną z opcji może być fakt, że bark finansowej satysfakcji zacznie bardzo Ci doskwierać. W innym tłumaczeniu sennik podkreśla, że dźwig może oznaczać, że trzymasz wiadomości wobec których pozostaniesz obojętny.

Kierowanie dźwigiem

Kiedy śnisz, że jesteś operatorem dźwigu, symbolizuje to słabe szanse biznesowe i wysokie oczekiwania, które wkrótce doprowadzą do rozczarowania bądź do zmiany dotychczasowych poglądów. Trudno będzie Ci oprzeć się pokusom, z którymi masz na co dzień do czynienia. Okłamywanie samego siebie okaże się drogą donikąd, gdyż nie osiągniesz w ten sposób zamierzonych rezultatów.

Wiele dźwigów

Sen o wielu dźwigach ma zazwyczaj dobre konotacje. Stanowi wróżbę spędzenia pięknych chwil w gronie najbliższych. Niewykluczone, że w pewnym momencie ktoś Cię zawiedzie, ale będą to drobne problemy, które szybko przeminą. Wsparcie i pomoc, które uzyskasz od swych bliskich staną się kluczowe dla pokonywania licznych barier w przyszłości.

Zepsuty dźwig

Sen o zepsutym dźwigu to znak, że będziesz musiał spędzić sporo czasu w towarzystwie ludzi, za którymi nie przepadasz. Być może masz z nimi niewiele wspólnego i takie spotkanie wyda Ci się nudne. Pamiętaj, że czasem za uzyskanie odpowiedniej nagrody warto nieco nagiąć swoje zasady.

Spadanie z dźwigu

Sen o spadaniu z dźwigu jest symbolem strachu przed nieznanym. Pozornie trywialne problemy zaczną spędzać sen z Twoich oczu. Wypowiedzi pewnego człowieka wprawią Cię w zakłopotanie. Twoja wiedza i poglądy nie obronią Cię. Będziesz musiał w pewnym momencie zacząć improwizować.

Jakie znaczenie ma dźwig w senniku mistycznym?

Dźwig w snach jest symbolem szczęścia i matczynej miłość oraz gestów dobrej woli i nieśmiertelności. Taki sen oznacza, że w życiu warto troszczyć się o osoby, które są nam bliskie i drogie. Widok dźwigu to znak, że w mozolnej pracy pomogą Ci dobrzy ludzie. Sen o uszkodzonym dźwigu stanowi ostrzeżenie, aby zachować czujność i nie porywać się na zbyt duże projekty. Wysoki dźwig według sennika to bowiem znak, że osiągniesz sukces a wszystkie ważne sprawy powrócą do stanu równowagi.

Zgodnie ze znaną symboliką sen o dźwigu może również oznaczać, że Twoja tolerancja zostanie wystawiona na próbę. Prawdopodobnie pomożesz człowiekowi, który za Twoją pomoc w żaden sposób Ci się nie odwdzięczy. Będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, gdyż aby osiągnąć to, co chcesz. Będziesz potrzebować na to wiele czasu i energii. Na swojej drodze zmierzysz się z wieloma przeszkodami a także wyzwaniami, które zmienią Twój los. Tylko odpowiednia motywacja i nastawienie pomogą Ci odnaleźć zagubione szczęście.

Zobacz także:

  • Krokiety
  • Guma
  • Kroić