Sennik Dywan

  Dywan pojawiający się we śnie stanowi przesłanie, aby spojrzeć na własne życie z innej perspektywy oraz odnaleźć w sobie wewnętrzną siłę potrzebną do osiągnięcia własnych celów i oczekiwań. Sen o dywanie symbolizuje także pragnienie odejścia bądź ucieczki od nieporozumień i obojętności panujących w związku partnerskim. Sennik tłumaczy, że dywan występujący w snach to sposób na ochronę siebie przed trudnymi realiami życia. Alternatywnie sen jest oznaką luksusu, komfortu i bogactwa. Wzór dywanu odzwierciedla życie śniącego, które w zależności od motywu może być chaotyczne lub roztropne.
  Kiedy śnisz, że widzisz dywan jest to oznaką, że czujesz się dobrze kiedy masz wszystko pod kontrolą.
  Trzepanie bądź czyszczenie dywanu wieszczy w snach, że zaczniesz prowadzić ze swoim wrogiem otwartą wojnę, która od dawna wisiała w powietrzu.
  Chodzenie po dywanie w marzeniach sennych oznacza, że masz oddanych przyjaciół, na których zawsze będziesz mógł liczyć. W innym znaczeniu sen wieszczy, że jedynie kierowanie się własną intuicją oraz przekroczenie utartych granic pozwoli Ci osiągnąć sukces.
  Kładzenie dywanu na podłodze oznacza, że zaczniesz planować podjęcie ciekawych przedsięwzięć oraz nowych działań. Sen stanowi przesłanie, aby spojrzeć na własne życie z nowej perspektywy oraz odnaleźć w sobie wewnętrzną siłę, aby osiągnąć swoje cele bądź oczekiwania.
  Jeśli śnisz, że kupujesz dywan, wówczas jest to oznaką nadchodzących zmian w Twoim życiu. Są one najczęściej związane ze zmianą miejsca zamieszkania bądź planowaną przeprowadzką. W innym znaczeniu sen wieszczy, że szczęście zacznie Ci sprzyjać.
  Sprzedawanie dywanu według sennika zwiastuje kłótnię z przełożonym bądź problemy zawodowe spowodowane poluźnieniem służbowych obowiązków.
  Drogi dywan, który widzisz we śnie oznacza, że pozwolisz sobie na ucieczkę od ciężkiej pracy bądź jakiejś odpowiedzialności.

Znaczenie snu o CZERWONYM DYWANIE:

  Sen o czerwonym dywanie jest dla śniącego niezwykle ekscytującym przeżyciem. Zwykle jest wyrazem pragnienia znalezienia się w centrum uwagi. Wszystkie oczy będą teraz zwrócone w Twoją stronę, zostaniesz także doceniony za swe osiągnięcia. Niezależnie od tego, czy idziesz po czerwonym dywanie, czy też znajdujesz się wśród paparazzich, w Twoim życiu doświadczysz wielu niepokojów a akcja zacznie się zagęszczać. Marzenia senne o czerwonym dywanie świadczą także o tym, że jesteś gotowy na zabawę i świętowanie w swoim życiu. Sennik wieszczy także, że wreszcie poczujesz się szczęśliwym człowiekiem.

Szczegółowa interpretacja snu o MAGICZNYM DYWANIE:

  Magiczny dywan unoszący się w powietrzu wróży osiągnięcie sukcesu na wielką skalę. Sen kojarzony jest z pokonaniem życiowych trudności, wytrwałością w działaniu oraz osiągnięciami prowadzącymi do lepszego życia. Marzenia senne o magicznym dywanie są również wyrazem pragnienia ochrony przed wszelkimi trudnościami lub problemami życia codziennego. Magiczny dywan zwykle wykonany jest z drogich materiałów, dlatego też powinien kojarzyć się z luksusem i wygodą śniącego, może być także związany z pragnieniem życia w komforcie oraz pozbycia się negatywnych uczuć i emocji.