Duma

  Sen o dumie na ogół świadczy o silnej osobowości oraz charakterze śniącego. Zwykle wieszczy sukces we wszystkich obszarach życia oraz zadowolenie z dotychczasowych osiągnięć. Duma jest wzniosłym symbolem wyższości, patrzenia na świat z góry, kojarzy się także z określeniem własnych perspektyw na przyszłość.
  Jeśli jesteś dumny we śnie to znak, że wszechświat zapewni Ci wiele wyzwań, które przyniosą Ci niezliczone korzyści w życiu.
  Gdy ktoś jest dumny oznacza to, że potrzebujesz wewnętrznego wyciszenia, pocieszenie odnajdziesz w spokojniejszych czynnościach niż te, które wykonujesz obecnie.
  Kiedy śnisz, że jesteś dumny ze swoich dzieci, wówczas możesz spodziewać się, że projekty, które rozpoczniesz uda Ci się owocnie zakończyć.
  Kiedy jesteś dumny ze swojej pracy, wówczas oznacza to, że wkrótce otworzysz się na innych oraz nawiążesz długotrwałe relacje, nie daj się zwieść strachowi a zyskasz większe zadowolenie z życia.
  Uniesienie się dumą we śnie oznacza, że uda Ci się osiągnąć w życiu sukcesy, przez które zaczniesz patrzeć na wszystkich z góry, uważaj bo z czasem fortuna może się odwrócić.
  Urażona duma w marzeniach sennych to znak, że niepotrzebnie bierzesz do siebie słowa pewnej osoby, której jedynym celem jest wyprowadzenie Cię z równowagi.

Zobacz także:

 • Klarnet
 • Oczy
 • Foka