Drzeworyt

Drzeworyt we śnie symbolizuje ujawnienie tajemnicy. Możliwe, że zostanie ujawniona rodzinna tajemnica z przeszłości, o której nie miałeś pojęcia. To odkrycie sprawi, że w zupełnie inny sposób spojrzysz na swoich bliskich. W innym znaczeniu sen może być pozytywnym znakiem, świadczącym o nowych możliwościach.

Szczegółowa symbolika snu o Drzeworycie

Pojawienie się drzeworytu we śnie odzwierciedla twoją kreatywność i artystyczną duszę. To znak, że nie brakuje Ci talentu, jednak nie umiesz w pełni go wykorzystać. Być może jest to strach przed ryzykiem lub brak pewności siebie.

Rzeźbienie w drewnie zapowiada, że powierzysz jakaś tajemnicę swojemu ukochanemu lub przyjacielowi. Możliwe, że zdradzisz mu coś, co budziło twój niepokój od dłuższego czasu.

Gdy widzisz jak ktoś wykonuje drzeworyt, to taki sen najczęściej oznacza, że zbierasz w sobie siły i energię by wprowadzić w życie niektóre ze swoich pomysłów. Czujesz, że nadszedł czas, aby powrócić do niezrealizowanego przedsięwzięcia.

Gdy śnisz, że ktoś uczy Cię rzeźbić w drewnie, to taki sen najczęściej oznacza, że spróbujesz czegoś nowego w swoim życiu. Zazwyczaj chodzi tu o coś, na co miałeś od lat ochotę, jednak z jakiegoś powodu nie podejmowałeś tej czynności. Możliwe, że to nowe hobby, lub jakieś ekstremalne przeżycie jak skok na bungee lub skok ze spadochronu.

Wykonywanie ikony z drewna wskazuje na twoje duże uduchowienie. To znak, że często postępujesz według zasad swojej religii i nie podważasz zasad moralnych przez nią głoszonych.

Widok wyrzeźbionej twarzy w drewnie wskazuje na twoją samolubność. Często zdarza Ci się stawiać na swoim i nie uznajesz kompromisów. Uważasz, że skoro każdy ma tylko jedno swoje życie to musi nie maksymalnie wykorzystać, a nie ulegać słabszym. Takie zachowanie sprawia, że łatwo wdajesz się w konflikty, a większość osób uważa cię nie tylko za egoistę, ale i duże dziecko.