Drukarnia

  Drukarnia pojawiająca się w snach świadczy o potrzebie wyrażania bądź przekazywania czegoś ważnego własnym pokoleniom. Sennik zdradza, że wszelkie projekty, które wkrótce podejmiesz będą wymagały od Ciebie głębszego przemyślenia oraz delikatnego podejścia. Może to oznaczać, że doświadczysz w życiu wielu niepowodzeń, które ostatecznie wpłyną pozytywnie na Twoją przyszłość. Sen, w którym pojawia się drukarnia zwraca również uwagę na istotne w życiu kwestie takie jak własna tożsamość bądź spuścizna.

Znaczenie snu: DRUKARNIA

  Jeśli jesteś w drukarni to według sennika znak, że pragniesz podjąć z kimś ważną rozmowę, lecz nigdy nie możesz wygospodarować na to czasu. Pamiętaj jednak, że do tanga trzeba dwojga a dialog nie powinien być jedynie komunikacją jednostronną.
  Jeśli nie możesz nic w niej wydrukować, sennik najczęściej przepowiada, że Twoja energia do pracy zostanie przez kogoś zahamowana. Możesz przez to nie zrealizować ważnego projektu.
  Kiedy odwiedzasz drukarnię, wówczas taki sen oznacza, że zaczniesz odczuwać lęk z powodu braku zabezpieczenia finansowego.
  Zamknięta drukarnia zwiastuje zgodnie z tym, co mówi sennik, że każda próba zarobienia większych pieniędzy zakończy się fiaskiem. Wszystko, czego się teraz podejmiesz będzie wiązało się z niepowodzeniem.
  Zrujnowana drukarnia to w senniku oznaka, że zaczniesz się czuć niepewnie podczas dokonywania wyborów związanych z własną przyszłością.
  Gdy widzisz pracowników drukarni bądź sam jesteś jednym z nich, wówczas taki sen oznacza, że będziesz mieć kontakt z trudnym klientem bądź pojawią się problemy, które będą wymagały opinii prawnej.
  Jeśli jesteś szefem drukarni oznacza to w snach, że powinieneś poświęcić zdecydowanie więcej czasu na dokończenie rozpoczętych niegdyś projektów.
  Dla kobiety śniącej o tym, że jej ukochany pracuje w drukarni sennik wieszczy, że czeka ją życie w osamotnieniu i ubóstwie. Przeszkodą do rozpoczęcia nowego, lepszego życia mogą stać się ludzie z bliskiego otoczenia pragnący wprowadzać własne zasady gry.
  Drukowanie prywatnych informacji w drukarni wieszczy, że ktoś przypadkowo zdradzi i upubliczni Twoją wstydliwą tajemnicę.
  Jeśli spotykasz kogoś w drukarni, wówczas sennik zdradza, że ludzie zaczną źle o Tobie mówić.
  Zarządzanie drukarnią wieszczy w snach, że czeka Cię w życiu pasmo niepowodzeń. Twoi wrogowie zadbają o to byś w stosunkowo krótkim czasie roztrwonił wszystko, co udało Ci się do tej pory zbudować.

Sen o drukarni a sennik mistyczny:

  Jeśli jesteś w drukarni to według sennika zapowiedź pokaźnych zysków oraz intratnych przedsięwzięć, które z czasem okażą się nieodłączną częścią Twojego życia.
  Gdy widzisz drukarnię, oznacza to, że inwestycja, którą prowadzisz przyspieszy, dzięki czemu Twoja wizja przyszłości zmieni się na lepszą.
  Zarządzanie drukarnią to we śnie zapowiedź trosk i życiowych utrapień. Brak wiary w spełnienie oraz realizację własnych marzeń i ambicji stanie się przyczyną niepomyślnych wydarzeń.