Drukarka

  Drukarka pojawiająca się w snach kojarzona jest z energią niezbędną do wykonywania niezbędnej pracy. Sen o drukarce może być także kojarzony z brakiem zabezpieczenia finansowego, które nie pozwala Ci na swobodne funkcjonowanie w codziennym życiu. Sennik tłumaczy, że drukarka oznacza także, iż jesteś przytłoczony swoją pracą, powinieneś zatem spędzić trochę czasu na łonie natury, aby odpocząć i zregenerować swoje siły.

Podstawowe znaczenie snu o drukarce:

  Widok drukarki stanowi w snach przypomnienie o tym, że należy jak najszybciej zakończyć wszystkie zainicjowane sprawy bądź uporządkować zaległą korespondencję.
  Jeśli brakuje Ci toneru w drukarce, wówczas jest to oznaką braku zdolności do zrealizowania ważnego projektu, który ma ogromny potencjał i może w dużym stopniu zasilić Twój domowy budżet.
  Zepsuta drukarka w marzeniach sennych stanowi zapowiedź, że nie będziesz w stanie zrealizować swoich planów zawodowych. Taki sen świadczy również o frustrującym poczuciu nieefektywności osoby, która o niej śni.
  Stara drukarka w marzeniach sennych przypomina o zarzuconych projektach oraz świadczy o tym, że ja dotąd nie wyciągnąłeś lekcji ze wszystkich działań, które do tej przysporzyły Ci wielu cierpień w Twoim życiu.
  Drukowanie w drukarce jest oznaką, że musisz jak najszybciej rozwiązać sporne kwestie, które mogą Cię zaprowadzić w ślepy zaułek.
  Kupno drukarki w marzeniach sennych to znak, że ktoś pomoże Ci rozwiązać naglące sprawy a w zamian za to Ty okażesz mu swą wdzięczność. Tego typu sny stanowią także ostrzeżenie, że spotkasz na swojej drodze niebezpiecznych partnerów biznesowych.
  Sprzedaż drukarki zwiastuje w snach, że ktoś upubliczni informacje, które do tej pory utrzymywałeś przed wszystkimi w tajemnicy.
  Drukarka laserowa według sennika to sygnał do wprowadzenia w życie nowych zmian, nadrobienia starych zaległości oraz podążania z duchem czasu.