Drink

Drink w marzeniach sennych jest wyrazem poluzowania wszelkich ograniczeń jakie były wcześniej narzucane na śniącego. Sen jest częstym symbolem rozwiązłości i uciechy, reprezentuje frywolną postawę oraz luźne podejście do życia. Być może masz już dość wszelkich zakazów, które od pewnego czasu krępują ci ruchy oraz utrudniają codzienną egzystencję. Pragniesz zacząć żyć swobodnie oraz według własnych zasad.

Znaczenie snu o drinku zwykle zależy od rodzaju samego drinka.

Drink Martini

Picie Martini w snach to znak, że wkroczysz w bardzo pozytywny etap swojego życia. Wpłynie to niewątpliwie bardzo pozytywnie na podwyższenie Twojej samooceny. Zaczniesz od Ciebie emanować ogromna energia, która zbliży Cię do wielu ludzi.

Drink Margarita

Kidy śnisz o piciu Margarity oznacza to, że Twój przyjaciel bardzo mile Cię zaskoczy. Ku Twojemu zdziwieniu pomoże Ci rozwiązać złożony problem, dzięki czemu wyświadczy Ci dużą przysługę.

Sen o piciu Pina Colady

Jeśli śnisz o piciu Pina Colady, oznacza to, że uniezależnisz się od innych i zostaniesz samowystarczalny. Taki sen może również oznaczać, że uda Ci się uwieść kogoś, na kim bardzo Ci zależy, jeśli tylko będziesz udawać osobę, którą nie jesteś. Twoja gra aktorska powiedzie się, lecz kiedy prawda wyjdzie na jaw, lepiej znajdź sobie drugą alternatywę.

Drink Daiquiri

Sen o piciu drinka Daiquiri świadczy o tym, że pewien człowiek spróbuje przypisać sobie Twoje zasługi, co bardzo Ci się nie spodoba. Jeśli zareagujesz na to w porę, być może uda Ci się wygrać pojedynek o swój kawałek tortu.

Sen o piciu drinka Krwawej Mary

Krwawa Mary w snach to znak, że próbujesz ukryć swoją emocjonalną stronę duszy, choć w głębi serca jesteś wrażliwą osobą, którą bardzo łatwo można zranić. Kreujesz się na zawodowca podchodzącego do życia z zimną krwią. Próba udowodnienia wszystkim, że działasz rutynowo i swoją pracę znasz najlepiej, może nie powieść się.

Picie drinka mojito

Picie Mojito we śnie sugeruje, że marzysz o przygodzie, ale w rzeczywistości nie robisz nic, aby jej doświadczyć. Nic się nie zmieni, jeśli wciąż będziesz robić stale te same rzeczy pogrążając się w codziennej rutynie. Sennik podaje, że panaceum na Twoje problemy może okazać się wyjście poza strefę swojego komfortu i podążanie naprzód.

Picie drinka Sex on the Beach

Kiedy śnisz o piciu tego typu drinka oznacza to, że pozostaniesz pod czyimś silnym wpływem. Zastanów się, czy chcesz podejmować decyzje wyłącznie sam, czy też pragniesz uzależniać się od innych. Według sennika, jeśli dostatecznie sobie zaufasz, znajdziesz w sobie dostatecznie dużo siły na to, aby pokonać wyzwania, które pojawią się przed Tobą.

Picie drinka według sennika jest oznaką, że ktoś oceni Cię jako osobę zbyt frywolną w swym podejściu do życia

Kiedy śnisz o przygotowywaniu drinka, jest to znak, że oddasz się chwilowej rozkoszy, na szczęście sięgniesz po rozum do głowy i w porę się opamiętasz.

Smaczny drink zapowiada, że zaczniesz żyć pełnią szczęścia oraz w zgodzie z własnym sumieniem i przekonaniami.

Sen o drinku z dużą ilością alkoholu zwykle wróży chwilowe namiętności, które szybko przeminą.

Wypicie dużej ilości drinka to znak, że pewna osoba przyczyni się do tego, że przegapisz ważny moment swojego życia.

Drink bezalkoholowy wieszczy, że w najbliższej przyszłości będzie towarzyszyć Ci dobry nastrój i zabawa.

Interpretacja snu o drinku w senniku mistycznym

Zgodnie z doniesieniami pochodzącymi z sennika, drink jest symbolem samowystarczalności. Być może nie chcesz spędzać czasu z innymi ludźmi, lecz wolisz kontemplować wiele życiowych momentów sam. Uniezależniasz się od innych i zwykle z pełną świadomością podejmujesz sam decyzje, za które bierzesz pełną odpowiedzialność.

Zobacz także:

  • Sakiewka
  • Energetyka
  • Nos